F.B’DEN ENGELLİYE ARAÇLI DESTEK

Ana Sayfa » Haber » Gündem » Foto Galeri » F.B’DEN ENGELLİYE ARAÇLI DESTEK
Paylaş
Tarih : 27 Haziran 2013 - 23:56

fener

Haber: Hamdi   Gökçen

Sinop Fenerbahçeliler Derneği tarafından organize edilen “Tane Tane Kapakları Toplayalım Adım Adım Engelleri Aşalım” projesi çerçevesinde Sinop’ta yaklaşık 1 ton 800 kilo kapak toplandı.Temin edilen 7 engelli aracı Dernek  tarafından ihtiyaç sahiplerine daha evvelce teslim edilmişti.

Öte yandan kampanya çerçevesinde toplanmış olan 1 ton 490 kilo ağırlındaki plastik kapakların 5. partisi ise, İstanbul Esenler Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne gönderildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Sinop Fener bahçeliler Derneği 2.Başkanı Turgut Konukçu 1 ton 490 kilo plastik kapağı Esenler Belediyesi’ne teslim ettiklerini söyledi.

 “Yurt genelinde olduğu gibi Sinop’ta da kapak toplama kampanyası başlattık” diyen Konukçu, Kampanya çerçevesinde her türlü plastik kapağı topluyoruz. Kampanya süresince destek veren yönetim kuruluna ve  üyelerimize, öğrenci kardeşlerimize, diğer kardeş kulüp taraftarlarına, duyarlı Sinop halkına, Sinop esnafına, çok teşekkür ederiz” dedi.

Konukçu“Toplanan kapaklar karşılığında 9 adet engelli arabası elde edeceğiz ve bunları OLYMPUS DIGITAL CAMERAihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız” diye konuştu.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

DİKKAT ÇÖLYAK VAR!
DİKKAT ÇÖLYAK VAR!

Haber:Hamdi Gökçen Devletin çölyak ile ilgili teşhis ve tedavi stratejilerine ilişkin plan ve programlarını geliştirmesi, sağlık profesyonellerinden

73 YIL SONRA GELEN BAYRAM
73 YIL SONRA GELEN BAYRAM

Haber: Hamdi Gökçen 1946 İstanbul / Fatih doğumlu Gülsen Çetintaş, 73 yıl sonra Sinop’ta gerçek bir bayram yaşadı. 7 yaşındayken annesiyle

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz