Sünnet Konvoyu Şehit Babayı Ziyaret Etti

Ana Sayfa » Genel » Sünnet Konvoyu Şehit Babayı Ziyaret Etti
Paylaş
Tarih : 14 Ağustos 2013 - 0:27

 

ozan

Haber: Hamdi Gökçen-Serhat Özşahin

Şehit Uzman Halil Özdoğru’nun minik oğlu Ozan erkekliğe ilk adımını atmanın sevincini, babasıyla kabri başında paylaştı.

Sinoplu Şehit Uzman Çavuş Halil Özdoğru’nun oğlu Ozan, erkekliğe ilk adımı attı. Ozan’ın sünnetinde en duygusal an, şehit oğlunun babasının mezarına konvoyla gelmesi oldu.

 

Saat 19.00 da İncedayı Mahallesi Meteroloji Sokaktan kalkan ve Sinop Of-Road kulübü Derneği’nin araçlarından oluşan konvoy, Şehit Uzman Çavuş Halil Özdoğru’nun şehitlikteki kabri başına geldi.  Şehit Uzman Halil Özdoğru’yu “SİNOP ŞEHİTLİĞİNDE” sünnet olan oğlu Ozan ile birlikte ziyaret eden vatandaşlar burada oldukça duygusal anlar yaşadı. Erkekliğe adım atan Ozan’da babasına kabri başında dua etti.

 

Konvoya katılanlar şehitlikte Kur’an okunması ve duaların ardından sünnet programının yapılacağı GURBET Düğün Salonu’na geçti.

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.
Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.

HABER:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un ilk Türk eczacısı Macit Tekinalp ile Kuyumcu Faik Ünaldı’nın torunu,Özcan ve Şermin Tekinalp’in oğlu

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun
Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

      Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan AYHAN kısa mesajı”KURBAN

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz