TEMAYÜL SEÇİMİ YAPILDI

Ana Sayfa » Haber » Güncel » TEMAYÜL SEÇİMİ YAPILDI
Paylaş
Tarih : 16 Kasım 2013 - 19:46

 

aday

Sinop -Merkezde;Ak-Partiden Hamza İnce,Feridun Yanlız, Ayşe Serpil Yıldız ve Yakup Üçüncüoğlu’nun aday adayı olmasının yanı sıra, İlçelerde belirlenen aday adayları için de ayrı sandıkta aynı anda temayül seçimi yapıldı. Saat:10 da başlayan seçim, 15.00de tamamlandı.

Aşıklar düğün salonunda gerçekleştirilen temayül yoklamasına; Sakarya milletvekili Ali İhsan Yavuz, Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Fatma Berber Aytan ve Genel Merkez Gençlik Kolları Üniversiteler Başkanı Nurettin Çelik,  Ak Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak,  İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri,ilçe belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri ile belediye başkan aday adayları ile çok sayıda partili katıldı.

Yapılan konuşmalardan sonra müracaat eden 4 Sinop Belediye Başkanlığı aday adayı ile ilçe belediye başkan aday adayları için temayül yoklaması yapıldı.

Merkez ilçe ve diğer ilçelerin 33 belediye başkan aday adayı için 680 kişinin oy kullanacağı  ifade edildi.

Temayül nedeniyle konuşan  AK-Parti il başkanı Cengiz Tokmak” 30.mart 2014 de yapılacak yerel seçimlerde partimizin belediye başkan adaylarını belirlemede bir kriter olan teşkilatlarımızın görüşünü almak için yaptığımız temayül yoklamasını büyük bir katılım ve olgunlukla gerçekleştirdik. İlimize,ilçelerimize ve partimize hayırlı olmasını diliyor,emeği geçen ana kademe,kadın ve gençlik kollarımızın değerli başkan ve yöneticilerine ve tüm teşkilat mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun
Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

      Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan AYHAN kısa mesajı”KURBAN

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

DİKKAT ÇÖLYAK VAR!
DİKKAT ÇÖLYAK VAR!

Haber:Hamdi Gökçen Devletin çölyak ile ilgili teşhis ve tedavi stratejilerine ilişkin plan ve programlarını geliştirmesi, sağlık profesyonellerinden

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz