36.AMBÜLANSA TÖREN!

Ana Sayfa » Haber » 36.AMBÜLANSA TÖREN!
Paylaş
Tarih : 07 Şubat 2014 - 19:57

112

Sinop’ta;Bu güin verilen 4 ilave ile 36.Ambülans Filosuna ulaşması nedeniyle Sinop Valiliği önünde bir tören düzenlendi.

Sağlık Bakanlığı tarafından Sinop’a gönderilen 4 adet yeni acil yardım ambulansı Valilik önünde yapılan törenle hizmete girdi.

Açılış törenine Sinop Valisi Yavuz Selim Köşger,Sinop Milletvekili,TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Mehmet Ersoy,İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr.Tolga Baş,Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Mustafa Necati Çolak, Ak Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak,AK-Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Hamza İnce,İl Genel Meclis üyeleri ve İlgili daire Müdürleri ve  Sağlık personeli katıldı.
Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığınca Sinop’a tam donanımlı gönderilen 4 adet yeni acil yardım ambulansı ile birlikte İlimizde 112 Acil Sağlık Hizmetleri ve Kamu Hastaneleri Birliğinde toplam 36 ambulans hizmet verecek.

112-1

Öte yandan;önümüzdeki günlerde Obez Hastaları için kullanılmak üzere bir özel donanımlı “Obez Ambulansı” daha İlimize gönderilecektir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.
Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.

HABER:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un ilk Türk eczacısı Macit Tekinalp ile Kuyumcu Faik Ünaldı’nın torunu,Özcan ve Şermin Tekinalp’in oğlu

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun
Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

      Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan AYHAN kısa mesajı”KURBAN

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz