ÜYELERİMİZİ YEM ETMEYİZ!

Ana Sayfa » Haber » Son Dakika » ÜYELERİMİZİ YEM ETMEYİZ!
Paylaş
Tarih : 20 Nisan 2014 - 23:20

METİN.SÜRE..

Türkeli İlçesinde Ülkü Ocağının KONSERİNE katıldı diye üyelerine soruşturma açılmasına büyük tepki gösteren Sinop Kamu-Sen “haddinizi biliniz!” uyarısında bulundu.

Konu ile ilgili Türkiye Kamu-Sen Sinop Teşkilatları Adına açıklama yapan İl Başkanı Metin SÜREN şunları kaydetti:     

 “On iki yıllık baskıcı iktidarı süresince köşeye sıkıştırıp yandaşı yapamadığı herkesi, her kesimi hain ilan eden, fişleyen, akla hayale gelmeyen söylemlerle yaftalayan AKP Hükumeti  şimdi de Türkiye Kamu-Sen camiamızın Sinop Teşkilatlarımıza mensup Ülkücü Üyeleri fişlemeye kalkışarak şaşırmışlık emarelerini tamamen dışa vurmuştur.

 Eğitim ve Kültür Vakfı olarak; Türklüğün gurur ve şuurunu taşıyan, İslamın ahlak ve faziletiyle yaşayan insanların yetişmesi için faaliyet gösteren  Türkeli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfının düzenlediği konser faaliyetine katılan  kamu görevlisi  üyelerimizi; siyaset yapıyor diye suçlayan ve şikayet dilekçesi veren siyasetçiyi aklını başına alması için uyarıyoruz ve diyoruz ki…! Siz kendi siyasetinize bakın.

 Atalarımızın  ve şehitlerimizin kanlarıyla suladığı kutsal vatan topraklarının bir bölümünde bölücü paçavralarının dalgalanmasına seyirci kalan ve ülkemizin, bölünmenin eşiğine gelmesine seyirci kalan siyasi iktidarın, bizim arkadaşlarımızın duruşunu, tavrını ve mensubiyetini sorgulama hakkı da yoktur, haddi de değildir. Haddinizi bilin, hiç bir üyemizi size yem etmeyiz, size yedirmeyiz…!

 Türkiye Kamu-Sen Sinop Teşkilatlarımızın 12 İl Başkanı ile karşınıza dikiliriz, Sinop İl genelindeki 3.000 üyemizle karşınıza dikiliriz, Ülke genelindeki 450.000 üyemizle karşınıza dikiliriz, aklınızı başınıza alın, haddinizi bilin…!

 Siz siyaset yapan memur görmek istiyorsanız; sözüm ona etrafınızda emir eri gibi gezdirdiğiniz memurlara bakın…!

Siz Türkeli ilçesinde kaybettiğiniz seçimin sorumluluğunu memurlara saldırarak değil, kendinizde arayın…!

Bizim Türkiye Kamu sen olarak tek bir siyasetimiz vardır…‘’BİZİM İLKEMİZ, ÖNCE ÜLKEMİZ’’ siyasetidir.

Bizim siyasetimiz; ‘’MEMURA DEĞİL,  HIRSIZA BÜTÇE YAPANLARA’’  karşı durma siyasetidir,

Bizim siyasetimiz; ‘’ İMRALI TALİMATLARINA-KANDİL UŞAKLARINA’’ karşı durma siyasetidir,

Bizim siyasetimiz; ‘’GİZLİ SAKLI PAZARLIKLARA, BEN YAPTIM OLDU ANLAYIŞINA, HARAMI HELAL SAYANLARA, YOLSUZLUĞA, HIRSIZLIĞA, ARSIZLIĞA, HUKUK TANIMAYANLARA’’, karşı durma siyasetidir…

 Bizim siyasetimiz;’’NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYEMEYENLERE’’karşı durma

Siyasetidir”

                                                          

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.
Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.

HABER:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un ilk Türk eczacısı Macit Tekinalp ile Kuyumcu Faik Ünaldı’nın torunu,Özcan ve Şermin Tekinalp’in oğlu

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun
Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

      Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan AYHAN kısa mesajı”KURBAN

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz