Kaptan Gözlem Altında!

Ana Sayfa » Haber » Gündem » Foto Galeri » Kaptan Gözlem Altında!
Paylaş
Tarih : 24 Haziran 2014 - 0:17

güvener

Haber:Hamdi Gökçen

Geçtiğimiz günlerde 37 gün süreyle  Ankara TIP Fakültesinde MİDE rahatsızlığından  tedavi gören ünlü KAPTAN  Güvener Güven(1947) tedavisine  Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde gözlem altında devam edilecek.

Dr.Şahiner Sezgin ile görüşen,hasta yakınları ve doktorun vardıkları karar gereği bundan böyle tedavi sürecinin uzun sürme ihtimali göz önünde tutularak,yataklı tedavide karar kılındı. Doktor gözetimindeki tedavinin  ne kadar zaman devam edileceği ise henüz bilinmemektedir.

Güvener Güven kimdir:

1947 yılında Sinop’ta doğan Güvener Güven,ilk ve orta okuldan sonra,Sanat Okulu-Metal İşleri Mezunu. Askerliğini Deniz Kuvvetlerinde tamamlayan Güven; 11 sene Almanya’da soğuk demirci ve makinist olarak çalıştı,uluslararası gemilerde de çalışan Güven,7 sene A.B.D Makinistlik ve itfaiyeci kadrosuyla çalıştı.

Gençlik yıllarında üflemeli sazlar,bağlama gibi çeşitli aletler  çalan Güven, Halk  evleri etkinliklerinde bulundu.

GÜVEN

Sinop’a kesin dönüş yapan Güvener Güven ,GÜVEN 1 adlı tekneyle  balıkçılık yaptı. Bu işi Karadeniz,Marmara ve Ege Denizinde uzun yıllar devam ettirdi.

Gülay Engin Güven ile evli olan Güvener Güven,Tayboğa adlı Kendisi gibi uluslararası KAPTAN olan bir erkek ve bir de kız çocuk babasıdır.

Ajans57.net sitesi olarak;Güvener Güven’e  geçmiş olsun der;acil şifalar dileriz.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

SİNOPLU SPORCU AVRUPA ŞAMPİYONU
SİNOPLU SPORCU AVRUPA ŞAMPİYONU

HABER:Hamdi GÖKÇEN Bilardo Küçük Masa Ferdi Disiplininde yarışan Sinoplu Ömer KARAKURT, Avrupa Şampiyonu oldu. Almanya Brandenburg’da düzenlenen

Birlikte ve Özverili Çalışma
Birlikte ve Özverili Çalışma

Sinop BELEDİYE BAŞKAN adayı, Meclis üyesi adayı Cumhur ittifakı Snop Belediye Başkan adayı Ali ÇÖPÇÜ,Belediye Meclis üyesi adayı HASAN DEMİR

BARIŞ AYHAN’DAN  KAMUOYUNA
BARIŞ AYHAN’DAN KAMUOYUNA

  Haber:HAMDİ Gökçen CHP Sinop İl Başkanı Barış Ayhan kamuoyuna beklenen açıklamayı yaptı.Açıklamayı basına verdiği yazılı beyanat

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz