JANDARMADAN FOTOĞRAF SERGİSİ

Ana Sayfa » Genel » JANDARMADAN FOTOĞRAF SERGİSİ
Paylaş
Tarih : 31 Ağustos 2014 - 13:59

20140828_123303

Haber: Hamdi Gökçen

Sinop İl Jandarma Komutanlığı, tarihinde bir ilke imza attı. İl merkezindeki Askeri  Gazinoda 30Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla “BÜYÜK TAARRUZ  VE ATATÜRK”adıyla açılan fotoğraf sergisi,halkın beğenisine sunuldu.

80 fotoğraftan oluşan 19 Mayıs’tan, Kurtuluş Savaşı ve 23 Nisan Cumhuriyet’in ilanına uzanan süreç ile Atatürk’ün özel fotoğraflarından oluşan sergi, halkın yoğun katılımı ve beğenisiyle izlendi.

1925 yılında Jandarma Binası olarak inşa edilmiş 89 yıllık mekanda bu  anlamda ilk kez açılan sergi, halkın beğenisine sunulurken,etkinlik Sinoplular ve ilde bulunan misafirlerden de büyük ilgi gördü.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Askeri Gazino Müdürlüğünde açılan bu anlamlı gündeki çok önemli 80 fotoğraflı sergiyi izleyenler Gazino Müdürü Yüzbaşı Selahattin Çoban ve diğer yetkililerin misafirleriyle ilgilenmeleri vatandaşlar tarafından da önemli karşılık buldu. Katılımcı vatandaşlar yetkililerin yakın ilgisine teşekkür ettiler.

Askeri Gazino Müdürü Yüzbaşı Selahattin Çoban; “Gazinomuzda açtığımız fotoğraf sergimiz, halktan yoğun talep görmüştür. Sergimiz 3 gün devam edecek ve 09.00 – 18.00  saatleri arasında ziyarete sunulacaktır.” Dedi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

DİKKAT ÇÖLYAK VAR!
DİKKAT ÇÖLYAK VAR!

Haber:Hamdi Gökçen Devletin çölyak ile ilgili teşhis ve tedavi stratejilerine ilişkin plan ve programlarını geliştirmesi, sağlık profesyonellerinden

73 YIL SONRA GELEN BAYRAM
73 YIL SONRA GELEN BAYRAM

Haber: Hamdi Gökçen 1946 İstanbul / Fatih doğumlu Gülsen Çetintaş, 73 yıl sonra Sinop’ta gerçek bir bayram yaşadı. 7 yaşındayken annesiyle

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz