JANDARMADAN FOTOĞRAF SERGİSİ

Ana Sayfa » Genel » JANDARMADAN FOTOĞRAF SERGİSİ
Paylaş
Tarih : 31 Ağustos 2014 - 13:59

20140828_123303

Haber: Hamdi Gökçen

Sinop İl Jandarma Komutanlığı, tarihinde bir ilke imza attı. İl merkezindeki Askeri  Gazinoda 30Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla “BÜYÜK TAARRUZ  VE ATATÜRK”adıyla açılan fotoğraf sergisi,halkın beğenisine sunuldu.

80 fotoğraftan oluşan 19 Mayıs’tan, Kurtuluş Savaşı ve 23 Nisan Cumhuriyet’in ilanına uzanan süreç ile Atatürk’ün özel fotoğraflarından oluşan sergi, halkın yoğun katılımı ve beğenisiyle izlendi.

1925 yılında Jandarma Binası olarak inşa edilmiş 89 yıllık mekanda bu  anlamda ilk kez açılan sergi, halkın beğenisine sunulurken,etkinlik Sinoplular ve ilde bulunan misafirlerden de büyük ilgi gördü.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Askeri Gazino Müdürlüğünde açılan bu anlamlı gündeki çok önemli 80 fotoğraflı sergiyi izleyenler Gazino Müdürü Yüzbaşı Selahattin Çoban ve diğer yetkililerin misafirleriyle ilgilenmeleri vatandaşlar tarafından da önemli karşılık buldu. Katılımcı vatandaşlar yetkililerin yakın ilgisine teşekkür ettiler.

Askeri Gazino Müdürü Yüzbaşı Selahattin Çoban; “Gazinomuzda açtığımız fotoğraf sergimiz, halktan yoğun talep görmüştür. Sergimiz 3 gün devam edecek ve 09.00 – 18.00  saatleri arasında ziyarete sunulacaktır.” Dedi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI
ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI

Haber:Hamdi Gökçen ASİLDER Hamamönü Konağı söyleşilerinde Emin KURU rüzgarı esti! ASİLDER,10 Kasım 2018 günkü söyleşisinde;Gazi Üniversitesi

BAKIN NEDEN ADAY OLDU?
BAKIN NEDEN ADAY OLDU?

HABER:Hamdi GÖKÇEN “Daha evvelce dediğim gibi,siz istediğiniz için 3.kez aday oldum”diyen Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, CHP İl

BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER
BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER

    HABER:Hamdi Gökçen Çiftliğinde doğal tarım çalışmaları başlatan Sinoplu girişimci Prof. Emin Kuru’nun bugün özel misafirleri

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI