JANDARMADAN FOTOĞRAF SERGİSİ

Ana Sayfa » Genel » JANDARMADAN FOTOĞRAF SERGİSİ
Paylaş
Tarih : 31 Ağustos 2014 - 13:59

20140828_123303

Haber: Hamdi Gökçen

Sinop İl Jandarma Komutanlığı, tarihinde bir ilke imza attı. İl merkezindeki Askeri  Gazinoda 30Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla “BÜYÜK TAARRUZ  VE ATATÜRK”adıyla açılan fotoğraf sergisi,halkın beğenisine sunuldu.

80 fotoğraftan oluşan 19 Mayıs’tan, Kurtuluş Savaşı ve 23 Nisan Cumhuriyet’in ilanına uzanan süreç ile Atatürk’ün özel fotoğraflarından oluşan sergi, halkın yoğun katılımı ve beğenisiyle izlendi.

1925 yılında Jandarma Binası olarak inşa edilmiş 89 yıllık mekanda bu  anlamda ilk kez açılan sergi, halkın beğenisine sunulurken,etkinlik Sinoplular ve ilde bulunan misafirlerden de büyük ilgi gördü.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Askeri Gazino Müdürlüğünde açılan bu anlamlı gündeki çok önemli 80 fotoğraflı sergiyi izleyenler Gazino Müdürü Yüzbaşı Selahattin Çoban ve diğer yetkililerin misafirleriyle ilgilenmeleri vatandaşlar tarafından da önemli karşılık buldu. Katılımcı vatandaşlar yetkililerin yakın ilgisine teşekkür ettiler.

Askeri Gazino Müdürü Yüzbaşı Selahattin Çoban; “Gazinomuzda açtığımız fotoğraf sergimiz, halktan yoğun talep görmüştür. Sergimiz 3 gün devam edecek ve 09.00 – 18.00  saatleri arasında ziyarete sunulacaktır.” Dedi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Birlikte ve Özverili Çalışma
Birlikte ve Özverili Çalışma

Sinop BELEDİYE BAŞKAN adayı, Meclis üyesi adayı Cumhur ittifakı Snop Belediye Başkan adayı Ali ÇÖPÇÜ,Belediye Meclis üyesi adayı HASAN DEMİR

MAÇIN GALİBİ OLACAĞIZ!
MAÇIN GALİBİ OLACAĞIZ!

Haber:Hamdi GÖKÇEN Seçim çalışmalarına devam eden Cumhur ittifakının Sinop belediye başkan adayı Ali Çöpçü,bu kez seçim çalışmasının

SİNOP’TA ROKET ve FÜZE TESTİ
SİNOP’TA ROKET ve FÜZE TESTİ

Kara Kuvvetleri Komutanlığına bağlı 58’inci Topçu Tugay Komutanlığı tarafından 18 Mart-05 Nisan 2019 tarihleri arasında MSB Sinop Atış

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI