JANDARMADAN FOTOĞRAF SERGİSİ

Ana Sayfa » Genel » JANDARMADAN FOTOĞRAF SERGİSİ
Paylaş
Tarih : 31 Ağustos 2014 - 13:59

20140828_123303

Haber: Hamdi Gökçen

Sinop İl Jandarma Komutanlığı, tarihinde bir ilke imza attı. İl merkezindeki Askeri  Gazinoda 30Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla “BÜYÜK TAARRUZ  VE ATATÜRK”adıyla açılan fotoğraf sergisi,halkın beğenisine sunuldu.

80 fotoğraftan oluşan 19 Mayıs’tan, Kurtuluş Savaşı ve 23 Nisan Cumhuriyet’in ilanına uzanan süreç ile Atatürk’ün özel fotoğraflarından oluşan sergi, halkın yoğun katılımı ve beğenisiyle izlendi.

1925 yılında Jandarma Binası olarak inşa edilmiş 89 yıllık mekanda bu  anlamda ilk kez açılan sergi, halkın beğenisine sunulurken,etkinlik Sinoplular ve ilde bulunan misafirlerden de büyük ilgi gördü.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Askeri Gazino Müdürlüğünde açılan bu anlamlı gündeki çok önemli 80 fotoğraflı sergiyi izleyenler Gazino Müdürü Yüzbaşı Selahattin Çoban ve diğer yetkililerin misafirleriyle ilgilenmeleri vatandaşlar tarafından da önemli karşılık buldu. Katılımcı vatandaşlar yetkililerin yakın ilgisine teşekkür ettiler.

Askeri Gazino Müdürü Yüzbaşı Selahattin Çoban; “Gazinomuzda açtığımız fotoğraf sergimiz, halktan yoğun talep görmüştür. Sergimiz 3 gün devam edecek ve 09.00 – 18.00  saatleri arasında ziyarete sunulacaktır.” Dedi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Turgut Birincioğlu Vefat Etti
Turgut Birincioğlu Vefat Etti

  Foto:Halit Gümüş Haber:HAMDİ GÖKÇEN Yaklaşık 1 aydır Sinop Atatürk Devlet Hastahanesi yoğum bakım ünitesinde  tedavi gören Turgut

SİNOP KIZILAY’A ATAMA
SİNOP KIZILAY’A ATAMA

    Haber:HAMDİ GÖKÇEN Sinop Kızılay’ında beklenmedik gelişme,seçime bir kaç ay kala,kuruma yeni atama yapıldı Yetkililerden

CHP’de Eyilim Belirlendi
CHP’de Eyilim Belirlendi

    Sinop’ta bugün(02.Aralık.2018) Pazar günü yapılan parti içi eyilim oylaması yapıldı. Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI