SiNOPTA ÜCRETSİZ ULAŞIM!

Ana Sayfa » Genel » SiNOPTA ÜCRETSİZ ULAŞIM!
Paylaş
Tarih : 29 Eylül 2014 - 21:13

65.yaş

Sinop Belediyesi ile S.S.6 Nolu Dolmuşçular Kooperatifi Başkanlığı işbirliğinde Sinop İli Belediye ve mücavir alanlar içinde yaşamını sürdüren 65 yaş üstü vatandaşlarımız dolmuşlardan ücretsiz olarak yararlanacaklar.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Baki Ergül ” ilimizde yaşayan 65 yaş üstü vatandaşlarımız için yaptığımız yaşlılar dinlenme evi,geziler gibi çeşitli projelerimizden sonra bir ilke daha imza atarak bu çalışma ile vatandaşlarımıza ulaşımda cüzi bir katkıda bulunmak istedik. bundan sonra 65 yaş üstü vatandaşlarımız s.s.6 nolu dolmuşçular kooperatifi ile yaptığımız ortak çalışma ile ulaşım ağından ücretsiz olarak yararlanacaklar.”açıklamasında bulundu.

Ulaşımdan ücretsiz yaralanacak olan vatandaşların Sinop Belediyesi  Basın Yayın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne Bir Adet Resim, İkametgah Belgesi ( Nüfus Müdürlüğünden ) 1 Adet Kimlik Fotokopisi ile başvurmaları yeterli olacaktır.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.
Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.

HABER:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un ilk Türk eczacısı Macit Tekinalp ile Kuyumcu Faik Ünaldı’nın torunu,Özcan ve Şermin Tekinalp’in oğlu

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun
Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

      Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan AYHAN kısa mesajı”KURBAN

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz