40 YILLIK HASRET SONA ERDİ

Ana Sayfa » Haber » Gündem » 40 YILLIK HASRET SONA ERDİ
Paylaş
Tarih : 10 Kasım 2014 - 20:29

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Haber:Hamdi Gökçen

Sinop Yetiştirme Yurdunda büyüyen Cumhur Şengül,39 yıl sonra,annesini aradı. “Müge Anlı ile Tatlı Sert” prgramına baş vuran Şengül, 40 yıllık hasreti son buldu ve Şengül annesine kavuştu.

ATV’de yayımlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programında 40 yıllık hasret sona erdi.
Anlı ve ekibi, Cumhur Şengül’ü ailesine kavuşturdu. Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyaları, cinayete kurban giden kişileri ve kayıp yaşalarını ortaya çıkartarak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. Samsun’da 1975’te dünyaya gelen, 2 aylıkken geçirdiği hastalık  tedavisi nedeniyle götürüldüğü Devlet Hastanesinde annesi tarafından bırakılan Şengül, uzun süredir ailesini arıyordu.
ailesinden haber alamayan hastane, Şengül’ü Sinop Yetiştirme Yurduna götürdü.

Sinop Yetiştirme Yurdunda 18 yaşına kadar büyüyen Şengül, Sinop’ta kaldığı Yetiştirme Yurdundan kaçarak annesini aramaya başladı. Bir süre sonra dedesi Hasan Şengül ve dayısı Kemal Şengül’ü buldu. Dedesi, torununu alarak köye götürdü. Şengül, burada teyzesi ve dayısıyla da tanıştı fakat hiçbir aile ferdi annesinin yerini bilmiyordu.

Anne özlemine daha fazla dayanamayan Şengül, ikâmet ettiği Antalya’dan İstanbul’a gelerek Anlı’ya başvurdu; annesini bulması için yardım istedi. Anlı ve ekibi, kısa bir süre sonra Şengül’ün annesi Döndü Şengül ve teyzesi Ümmühan Çakır’ı bularak 40 yıllık hasreti sonlandırdı.

Annenin rahatsızlığı nedeniyle Anlı’nın programına teyzesi Ümmihan Çakır geldi.Teyzenin bir daha kendisini bırakmayacağını söylemesi Anlı ve sahnede bulunanlara duygulu anlar yaşattı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI
ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI

Haber:Hamdi Gökçen ASİLDER Hamamönü Konağı söyleşilerinde Emin KURU rüzgarı esti! ASİLDER,10 Kasım 2018 günkü söyleşisinde;Gazi Üniversitesi

BAKIN NEDEN ADAY OLDU?
BAKIN NEDEN ADAY OLDU?

HABER:Hamdi GÖKÇEN “Daha evvelce dediğim gibi,siz istediğiniz için 3.kez aday oldum”diyen Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, CHP İl

BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER
BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER

    HABER:Hamdi Gökçen Çiftliğinde doğal tarım çalışmaları başlatan Sinoplu girişimci Prof. Emin Kuru’nun bugün özel misafirleri

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI