MHP’DE BAŞKANLAR BELLİ OLDU

Ana Sayfa » Haber » Güncel » MHP’DE BAŞKANLAR BELLİ OLDU
Paylaş
Tarih : 15 Kasım 2014 - 21:46

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

MHP Genel Merkezi tarafından yapılan atamayla Sinop MHP Merkez İlçe ve diğer İlçe Başkanları belirlendi. Açıklama İl Başkanı Ali Çakır tarafından ilçe başkanlarının katılımı ile İl Binasında yapıldı.
MHP İl Başkanı Ali Çakır, düzenlediği basın toplantısıyla yeni ilçe başkanlarını basına tanıttı.

Düzenlenen basın toplantısına MHP İl Başkanı Ali Çakır’ın yanı sıra MHP İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Küçükbaş, yeni ilçe başkanları ve partililer katıldı.

Ali Çakır toplantıda yaptığı konuşmasında, önümüzdeki seçimlerde Sinop’tan milletvekili çıkararak Başbuğumuzun vasiyetini yerine getireceğiz. Bütün etnik unsurlarını yoğurup tek millet olmayı başaran  yüce Türk milletinin Özünden yükselen Milliyetçi Hareket Partimizin artık, tek başına iktidar olma zamanı gelmiştir dedi.

Türkiyenin en kuzey uç noktasındaki Türkmen şehrinden, Türklerin ilk denize açıldığı liman şehrinden  partimizin en yüksek oy alarak, İlk defa milletvekili çıkaracağız diyen Çakır, böylece Başbuğumuzun vasiyeti yerine gelmiş olacak. Çünkü ne zaman Sinop’tan bir vekil çıkarırsak o zaman tek başımıza iktidarız demişti Rahmetli Başbuğumuz.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Şimdi sözlerime son verip, Genel Merkezimiz tarafından teşkilatlarımıza yeni atanan teşkilat başkanlarımızı sizlerle tanıştırmadan önce, Davamıza hizmet yolunda bu güne kadar Sinop teşkilatlarımızda görev alan bütün başkanlarımıza ve yöneticilerimize minnetlerimizi ve şükranlarımızı sunuyorum diyen Çakır, Ayrıca, Bayrak değişiminde nöbeti devralan yeni başkan ve yönetimlerine de başarılar diliyorum açıklamasında bulundu.
MHP Genel Merkezi tarafından Sinop Merkez İlçe Başkanlığına Murat Kahveci getirilirken, Ayancık İlçe Başkanı İbrahim Çaylı, Boyabat İlçe Başkanı Erdal Ertekin, Durağan İlçe Başkanı Hasan Cicioğlu, Dikmen İlçe Başkanı Ahmet Yıldız, Erfelek İlçe Başkanı Aslan Ünalan, Gerze İlçe Başkanı Mustafa Çelebi ve Saraydüzü İlçe başkanı Ferdi Canoğlu olarak açıklandı.

Açıklamalardan sonra,MHP İl Başkanı Ali Çakır’ın davetiyle Yeni başkanlarla Sinop sahil çay bahçesinde çaylı sohbetle misafirler ağırlandı.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI
ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI

Haber:Hamdi Gökçen ASİLDER Hamamönü Konağı söyleşilerinde Emin KURU rüzgarı esti! ASİLDER,10 Kasım 2018 günkü söyleşisinde;Gazi Üniversitesi

BAKIN NEDEN ADAY OLDU?
BAKIN NEDEN ADAY OLDU?

HABER:Hamdi GÖKÇEN “Daha evvelce dediğim gibi,siz istediğiniz için 3.kez aday oldum”diyen Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, CHP İl

BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER
BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER

    HABER:Hamdi Gökçen Çiftliğinde doğal tarım çalışmaları başlatan Sinoplu girişimci Prof. Emin Kuru’nun bugün özel misafirleri

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI