SİNOPLU SPORCU ŞAMPİYON OLDU

Ana Sayfa » Genel » SİNOPLU SPORCU ŞAMPİYON OLDU
Paylaş
Tarih : 02 Aralık 2014 - 13:13
taek

Haber:Hamdi Gökçen

Uluslararası Taekwondo Turnuvasında yarışan Sinoplu Erkin Doğan GÜR, Şampiyon oldu.

Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından organize edilen “Turkish Open Uluslararası Taekwondo Turnuvasına” Türk Milli Takımı adına katılan Sinoplu  Erkin Doğan GÜR Şampiyon oldu.

 Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından organize edilen Turkish Open Uluslararası Taekwondo Turnuvası 25 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya’da yapıldı.

63 ülkeden yaklaşık 1400 sporcunun katıldığı ve festival havasında geçen turnuvaya Türk Milli Takımı adına Sinop Kuzey Yıldızı Spor Kulübü Sporcusu Erkin Doğan GÜR ve Ebru OZAN temsil etti.

Müsabakalar sonucunda Taekwondo Poomsea Yıldız Erkekler ve Yıldız Erkekler Senkron Takım kategorilerinde tatemiye çıkan sporcularımızdan Erkin Doğan GÜR  her iki kategoride de  şampiyon oldu ve 2 altın madalya kazandı.Sporcumuz Ebru OZAN ise şampiyonayı 6. Olarak tamamladı.
Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü “Kuzey Yıldızı Spor Kulübü Başkanı Selçuk METE ve  bu başarıyı kazanmasında emek veren Taekwondo Antrenörlerimiz Şaban DEĞERMENCİ ve Barış TOSUN’a çok teşekkür ediyoruz. Antalya’da Milli Takımımızı temsil eden başarıyla ilimize dönerek bizleri gururlandıran sporcularımız Erkin Doğan GÜR ve Ebru OZAN’ı tebrik ediyor, başarılarının devamlılığını diliyoruz” Açıklaması yapıldı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Turgut Birincioğlu Vefat Etti
Turgut Birincioğlu Vefat Etti

  Foto:Halit Gümüş Haber:HAMDİ GÖKÇEN Yaklaşık 1 aydır Sinop Atatürk Devlet Hastahanesi yoğum bakım ünitesinde  tedavi gören Turgut

CHP’de Eyilim Belirlendi
CHP’de Eyilim Belirlendi

    Sinop’ta bugün(02.Aralık.2018) Pazar günü yapılan parti içi eyilim oylaması yapıldı. Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda

ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI
ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI

Haber:Hamdi Gökçen ASİLDER Hamamönü Konağı söyleşilerinde Emin KURU rüzgarı esti! ASİLDER,10 Kasım 2018 günkü söyleşisinde;Gazi Üniversitesi

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI