SİNOPLU SPORCU ŞAMPİYON OLDU

Ana Sayfa » Genel » SİNOPLU SPORCU ŞAMPİYON OLDU
Paylaş
Tarih : 02 Aralık 2014 - 13:13
taek

Haber:Hamdi Gökçen

Uluslararası Taekwondo Turnuvasında yarışan Sinoplu Erkin Doğan GÜR, Şampiyon oldu.

Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından organize edilen “Turkish Open Uluslararası Taekwondo Turnuvasına” Türk Milli Takımı adına katılan Sinoplu  Erkin Doğan GÜR Şampiyon oldu.

 Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından organize edilen Turkish Open Uluslararası Taekwondo Turnuvası 25 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya’da yapıldı.

63 ülkeden yaklaşık 1400 sporcunun katıldığı ve festival havasında geçen turnuvaya Türk Milli Takımı adına Sinop Kuzey Yıldızı Spor Kulübü Sporcusu Erkin Doğan GÜR ve Ebru OZAN temsil etti.

Müsabakalar sonucunda Taekwondo Poomsea Yıldız Erkekler ve Yıldız Erkekler Senkron Takım kategorilerinde tatemiye çıkan sporcularımızdan Erkin Doğan GÜR  her iki kategoride de  şampiyon oldu ve 2 altın madalya kazandı.Sporcumuz Ebru OZAN ise şampiyonayı 6. Olarak tamamladı.
Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü “Kuzey Yıldızı Spor Kulübü Başkanı Selçuk METE ve  bu başarıyı kazanmasında emek veren Taekwondo Antrenörlerimiz Şaban DEĞERMENCİ ve Barış TOSUN’a çok teşekkür ediyoruz. Antalya’da Milli Takımımızı temsil eden başarıyla ilimize dönerek bizleri gururlandıran sporcularımız Erkin Doğan GÜR ve Ebru OZAN’ı tebrik ediyor, başarılarının devamlılığını diliyoruz” Açıklaması yapıldı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

DAĞDEVİREN MALATYA YOLCUSU
DAĞDEVİREN MALATYA YOLCUSU

 Emniyet Müdürlerini kapsayan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı Resmi Gazete’de yayınlandı,buna göre Sinop İl Emniyet müdürü Ercan Dağdeviren,

Gazi’nin tüm Sorularını bilen Peçeli Kadın
Gazi’nin tüm Sorularını bilen Peçeli Kadın

  ÖZEL Haber:HAMDİ GÖKÇEN Tarih 15 Eylül 1928’i gösteriyor, yer: Sinop. Gazi Mustafa Kemal (şimdiki öğretmen evi)önünde kara tahta

Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.
Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.

HABER:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un ilk Türk eczacısı Macit Tekinalp ile Kuyumcu Faik Ünaldı’nın torunu,Özcan ve Şermin Tekinalp’in oğlu

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz