İNCE’DEN SİTEM!

Ana Sayfa » Haber » Güncel » İNCE’DEN SİTEM!
Paylaş
Tarih : 20 Ocak 2015 - 12:27

ince2

HAMZA İNCE,Başbakan Davutoğlu tarafından Sinop Ak-Parti İl Başkanı adayı olarak tercih edilmemesini Facebook sayfasından değerlendirdi.
HAMZA İNCE,açıklamasında şunları söyledi:

“24 Ocak 2015 tarihinde yapılacak olan İl Başkanlığı Kongresi ile ilgili bir müddet evvel başlatılan aday adayları arasındaki süreç üç aşamalı olarak sürdürülmüş ve sonunda Sayın Başbakanımızın takdiriyle aday tespiti kesinleşmiştir. Bana bu süreç öncesinde ve bugüne gelişte destek veren ve her türlü katkı sağlayan tüm samimi dostlarıma teşekkür ediyorum.

Yapılan çalışma, siyaset alanında önümüzdeki üç yıllık dönemde parti teşkilatını iyi temsil edebilecek, yani; donanımıyla, tecrübesiyle, kararlılığıyla hem siyasi alanda hem de kamu alanında insanların beklentilerine cevap verebilecek, partiyi sırtlayabilecek, Sinopumuz’a faydalı olabilecek bir Başkan Adayı tespiti idi. Ancak bu dönemde ne yazık ki bu böyle yapılamadı. Toplumun beklentileri farklıyken ne doğru olan ne de partiyi temsil edebilecek kişi tercih edilmemiş, Sinop’taki bazı insanların, yani teşkilattaki Vekilinden, İl Başkanına kadar malum kişilerin yaptıkları yönlendirmelerle yönetilebilecek, rahat kullanılabilecek aday üzerinde karar kılınmıştır.

Bu olayla küçük hesaplar uğruna hem başından bu yana emeği geçenlere, hem de partiye ve tüm Sinop’a haksızlık edilmiştir. Buna sebep olanları vicdanlarıyla baş başa bırakıyor, bu gidişatın seyrini tüm Sinop halkının takdirine sunuyorum. Geleceğin hayırlı olmasını diliyor, emek veren tüm dostlara teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.”

 

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.
Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.

HABER:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un ilk Türk eczacısı Macit Tekinalp ile Kuyumcu Faik Ünaldı’nın torunu,Özcan ve Şermin Tekinalp’in oğlu

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun
Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

      Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan AYHAN kısa mesajı”KURBAN

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz