AK PARTİ ALİ ÇÖPÇÜ’YE EMANET

Ana Sayfa » Haber » Gündem » AK PARTİ ALİ ÇÖPÇÜ’YE EMANET
Paylaş
Tarih : 24 Ocak 2015 - 19:03

çöp

Ak Parti 5. Olağan Sinop Kongresi Atatürk Kapalı spor Salonunda İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın da  katılımıyla gerçekleşti. Kongrede; Genel Merkezin adayı Ali Çöpçü,Sinop Ak-Parti  İl Başkanı olarak seçildi.

Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen İl kongresine TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sinop Milletvekili Mehmet Ersoy, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya, AK Parti MKYK Üyesi Nazım Maviş, STK temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından sırasıyla İl Başkanı Cengiz Tokmak, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve Sinop Milletvekili Mehmet Ersoy, TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek birer konuşma yaptı. Kongreye iki liste olarak gidilmesi beklenirken, eski il başkanlarından Kemal Albayrak’ın listesi yönetim kurulu listesinde yapılan bir yanlışlık nedeniyle kabul edilmeyerek iptal edildi. Seçimlere tek liste olarak giden İl Genel Meclisi Üyesi Ali Çöpçü, AK Parti Sinop İl Başkanı oldu. Birlik ve beraberlik mesajı veren Ali Çöpçü, kucaklayıcı olacaklarını belirterek, hizmete talip olduklarını söyledi.

AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü’nün listesi “Ahmet Soysal, Musa Yıldırım, Yücel Ünal, Müge Üstün Onur, Adem Genişli, Nazmi Pak, Ramazan Ayar, Mustafa Öztürk, Celil Demir, Faruk Şanoğlu, Mücahit Can, Nedim Özdemir, İlhami Köseoğlu, Sedat Bayrak, Ufuk Yücel Uğur, Ömer Bal, Mustafa Keklik, Cahit Demirbaş, Serkan Obuz, Funda Çelik, Nilgün Şahin, Ayşe Yalçın, Çiğdem Öztürk, Elmas Aksakal, Pelin Özdoğru, Cüneyt Özcan, Özge Demirbaş, Sebahattin Taban, Yavuz Gül, Nizamettin Cezayir, Ali Konukçu, Namık Ünlü, Şerafettin Özcan, Özge Duman, Fatih Tanış, Gülsevin Öz, İlkin Mangır, Belgin Yaykıl ve Ümit Yazıcı” isimlerinden oluştu.

Kaynak:Özkan Akar

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.
Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.

HABER:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un ilk Türk eczacısı Macit Tekinalp ile Kuyumcu Faik Ünaldı’nın torunu,Özcan ve Şermin Tekinalp’in oğlu

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun
Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

      Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan AYHAN kısa mesajı”KURBAN

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz