C.Başsavcısı Uysal’dan SGC’ye Nezaket Ziyareti

Ana Sayfa » Genel » C.Başsavcısı Uysal’dan SGC’ye Nezaket Ziyareti
Paylaş
Tarih : 27 Ocak 2015 - 22:45

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Haber:Hikmet Kurada      Foto:Hamdi Gökçen

Sinop C. Başsavcısı iken Elazığ İli’ne atanan Ömer Uysal, Sinop Gazeteciler Cemiyeti SGC’ye veda ziyaretinde bulundu.

2012 Yılından buyana Sinop Cumhuriyet Başsavcılığı görevini yürütmekte iken, HSYK’nın toplam 888 hakim ve savcının görev yerlerini değiştiren Ocak ayı Kararnamesi ile Elazığ  Cumhuriyet Savcılığı görevine atanan Ömer Uysal, Sinop Gazeteciler Cemiyeti SGC’ye  veda ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, Cemiyet Başkanı Hikmet Kurada ile yönetim ve üyelerden Erkan Turan ve Hamdi Gökçen ile çeşitli konularda fikir alış verişinde bulunan Sinop C. Başsavcısı Ömer Uysal, Adalet mekanizmasının önemine ve Hukukun üstünlüğüne değinerek,” Amacımız; Adalet Mülkün Temelidir söylevinden yola çıkarak, Sinop’ta da Adalet sistemini en doğru ve en hızlı bir şekilde çalıştırarak, vatandaşlarımıza seri ve adaletli bir şekilde hizmet verebilmekti. Bunda da başarılı olduğumuza inanıyorum. En büyük değer, insana verilen değerdir” dedi.

Cemiyet Başkanı Hikmet Kurada ile yönetim ve üyelerden Erkan Turan ve Hamdi Gökçen de C. Başsavcısı Ömer Uysal’a, Sinop’ta görev yaptığı süre içerisinde gerek basın mensuplarına ve gerekse Sinop halkına karşı göstermiş olduğu duyarlılıktan ve samimi davranışlarından dolayı  teşekkür ederek, Elasığ’daki yeni görevinde de üstün başarılar dilediler. 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.
Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.

HABER:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un ilk Türk eczacısı Macit Tekinalp ile Kuyumcu Faik Ünaldı’nın torunu,Özcan ve Şermin Tekinalp’in oğlu

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun
Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

      Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan AYHAN kısa mesajı”KURBAN

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz