MHP :”ŞANLAN” DEDİ

Ana Sayfa » Haber » Gündem » Foto Galeri » MHP :”ŞANLAN” DEDİ
Paylaş
Tarih : 31 Ocak 2015 - 18:40

ŞANLAN

Milliyetçi Hareket Partisi Sinop Merkez İlçe Olağan Kongresi, bugün Aşıklar Düğün Salonu’nda yapıldı.

Kongrede Milliyetçi Hareket Partisi Sinop Merkez İlçe Başkanlığı’na aday olan Yılmaz Şanlan ve Bayram Çelik’in listeleri yarıştı.

Erdal Ertekin’in Divan Başkanlığı’na seçildiği kongrede; MHP İl Başkanı Ali Çakır, MHP İl Başkan Adayı Ceyhan Demir ve MHP Merkez İlçe Başkan Adayları Yılmaz Şanlan ve Bayram Çelik birer konuşma yaptılar.

Konuşmalardan sonra Merkez İlçe Başkanlığı için aday olan Yılmaz Şanlan ve Bayram Çelik Divana adaylık başvurularını yaptılar.

Yapılan seçimlerde 199 oy kullanılırken, sandıktan Yılmaz Şanlan’a 109 Bayram Çelik’e ise 90 oy çıktı.

Bu sonuçlara göre Yılmaz Şanlan, Sinop MHP Merkez İlçe Başkanı oldu.

Kongreye Sinop Merkez ilçe ve ilçelerden çok sayıda partili katılırken, oy sayımları sonrası Bayram Çelik rakibi Yılmaz Şanlan’ı tebrik etti ve beraber fotoğraf çektirdiler.

Yılmaz Şanlan Başkanlığındaki MHP Merkez İlçe Yönetimi: Seyfi Özdemir, Nihat Kahveci, Hakan Ateş, Haşim Bayrak, Meral Canem Aynur Merci, Selahattin Kesici, Murat Bilik Recep Verir, Özcan Özdemir, Mahmut Taş, Fatih Türe, Murat Demirol, İsmail Kaya, Timur Bozkurt, Veli Yaman, İlknur Oruç ve Hüseyin Can isimlerinden oluştu.

Haber:Fatih Yılmaz Foto:Tayfur Kesgin

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI
ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI

Haber:Hamdi Gökçen ASİLDER Hamamönü Konağı söyleşilerinde Emin KURU rüzgarı esti! ASİLDER,10 Kasım 2018 günkü söyleşisinde;Gazi Üniversitesi

BAKIN NEDEN ADAY OLDU?
BAKIN NEDEN ADAY OLDU?

HABER:Hamdi GÖKÇEN “Daha evvelce dediğim gibi,siz istediğiniz için 3.kez aday oldum”diyen Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, CHP İl

BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER
BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER

    HABER:Hamdi Gökçen Çiftliğinde doğal tarım çalışmaları başlatan Sinoplu girişimci Prof. Emin Kuru’nun bugün özel misafirleri

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI