MHP :”ŞANLAN” DEDİ

Ana Sayfa » Haber » Gündem » Foto Galeri » MHP :”ŞANLAN” DEDİ
Paylaş
Tarih : 31 Ocak 2015 - 18:40

ŞANLAN

Milliyetçi Hareket Partisi Sinop Merkez İlçe Olağan Kongresi, bugün Aşıklar Düğün Salonu’nda yapıldı.

Kongrede Milliyetçi Hareket Partisi Sinop Merkez İlçe Başkanlığı’na aday olan Yılmaz Şanlan ve Bayram Çelik’in listeleri yarıştı.

Erdal Ertekin’in Divan Başkanlığı’na seçildiği kongrede; MHP İl Başkanı Ali Çakır, MHP İl Başkan Adayı Ceyhan Demir ve MHP Merkez İlçe Başkan Adayları Yılmaz Şanlan ve Bayram Çelik birer konuşma yaptılar.

Konuşmalardan sonra Merkez İlçe Başkanlığı için aday olan Yılmaz Şanlan ve Bayram Çelik Divana adaylık başvurularını yaptılar.

Yapılan seçimlerde 199 oy kullanılırken, sandıktan Yılmaz Şanlan’a 109 Bayram Çelik’e ise 90 oy çıktı.

Bu sonuçlara göre Yılmaz Şanlan, Sinop MHP Merkez İlçe Başkanı oldu.

Kongreye Sinop Merkez ilçe ve ilçelerden çok sayıda partili katılırken, oy sayımları sonrası Bayram Çelik rakibi Yılmaz Şanlan’ı tebrik etti ve beraber fotoğraf çektirdiler.

Yılmaz Şanlan Başkanlığındaki MHP Merkez İlçe Yönetimi: Seyfi Özdemir, Nihat Kahveci, Hakan Ateş, Haşim Bayrak, Meral Canem Aynur Merci, Selahattin Kesici, Murat Bilik Recep Verir, Özcan Özdemir, Mahmut Taş, Fatih Türe, Murat Demirol, İsmail Kaya, Timur Bozkurt, Veli Yaman, İlknur Oruç ve Hüseyin Can isimlerinden oluştu.

Haber:Fatih Yılmaz Foto:Tayfur Kesgin

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Turgut Birincioğlu Vefat Etti
Turgut Birincioğlu Vefat Etti

  Foto:Halit Gümüş Haber:HAMDİ GÖKÇEN Yaklaşık 1 aydır Sinop Atatürk Devlet Hastahanesi yoğum bakım ünitesinde  tedavi gören Turgut

SİNOP KIZILAY’A ATAMA
SİNOP KIZILAY’A ATAMA

    Haber:HAMDİ GÖKÇEN Sinop Kızılay’ında beklenmedik gelişme,seçime bir kaç ay kala,kuruma yeni atama yapıldı Yetkililerden

CHP’de Eyilim Belirlendi
CHP’de Eyilim Belirlendi

    Sinop’ta bugün(02.Aralık.2018) Pazar günü yapılan parti içi eyilim oylaması yapıldı. Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI