ÇAKIR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Ana Sayfa » Haber » Gündem » ÇAKIR ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Paylaş
Tarih : 07 Şubat 2015 - 18:12

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

MHP Sinop İl Başkanı Ali Çakır, Bugün Parti binasında ekibiyle birlikte yaptığı basın toplantısında yeniden İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Ali Çakır, adaylık açıklamasında, MHP’nin 7 ilçe başkanının da hazır bulunduğu ekiple beraber basının karşısına çıktı. Ekipte; Boyabat ilçe başkanı Erdal Ertekin, Gerze ilçe başkanı Mustafa Çelebi, Erfelek ilçe başkanı Aslan Ünalan, Ayancık İlçe Başkanı Emekli Albay Necati Kalafat, Durağan ilçe başkanı Hasan Cicioğlu, Saraydüzü ilçe başkanı Ferdi Canoğlu ve Dikmen İlçe Başkanı Ahmet Yıldız.

Çakır, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Değerli Sinoplu Hemşerilerim,Aziz Dava Arkadaşlarım,Basınımızın Güzide Temsilciler,

Milliyetçi Hareket Partisi 11. Olağan Büyük Kurultayı’na giderken, Türkiye genelinde birçok il ve ilçe kurultayları coşkulu katılımlarla devam etmektedir. Bu kapsamda, Milliyetçi Hareket Partililer, Sinop’umuzun tüm ilçe kurultayları tamamlanmış ve partimizin Tek Başına İktidara ulaştırma ülküsüyle Sinop’umuzu harekete geçirecek kadroları seçme aşamasına gelinmiştir. Sinop İl kurultayının 22 Şubat 2015 tarihinde gerçekleştirilmesi kararlaştırılmış ve tüzük gereği işlemler tamamlanarak Sinop İl Başkanlığımız tarafından yasal başvuru yapılmıştır.

Bu demokratik yarış ve süreç de bundan öncekiler gibi partimizin çizgisine ve ahlakına, partililerimizin vakarına uygun olarak sonuçlanacaktır.

Kurultayla kırk altı yıldır siyasetimizi bugünlere taşıyan milliyetçi-ülkücü irade yine tecelli edecek, partimizi yarınlara taşıyacak yönetim kadrolarının seçiminde belirleyici olacaktır.

Sinop’umuzun makûs talihini yenmek için durmaksızın çalışmaya kararlı olan şahsım, yönetimim, değerli ilçe başkanlarım, yönetim kurulları ve bu kutlu yolda birlikte yürüyeceğimize inandığım teşkilatımızın mihenk taşı olan değerli delegeleri adına Milliyetçi Hareket Partisi Sinop İl Başkanlığına resmen aday olacağımı ilan ediyorum.

Kurultayımızda alınacak kararların Sinop’un kutlu geleceğinde bir dönüm noktası olacağına inanıyorum.

Büyük Kurultayımızın milletimize, demokrasimize, partimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, bütün dava arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar diliyorum.

Gönüllerindeki vatan sevgisine, kalplerindeki millet aşkına,  gözlerindeki mücadele azmine şahit olmaktan gurur duyduğum ülküdaşlarıma bu vesileyle bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Tüm Sinoplu Hemşerilerimi 22 Şubat 2015 Pazar Günü saat 10.00’da gerçekleşecek olan Sinop il kurultayımıza davet ediyorum.”

Ali ÇAKIR-MHP Sinop İl Başkanı ve İl Başkan Adayı

 

 

             

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI
ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI

Haber:Hamdi Gökçen ASİLDER Hamamönü Konağı söyleşilerinde Emin KURU rüzgarı esti! ASİLDER,10 Kasım 2018 günkü söyleşisinde;Gazi Üniversitesi

BAKIN NEDEN ADAY OLDU?
BAKIN NEDEN ADAY OLDU?

HABER:Hamdi GÖKÇEN “Daha evvelce dediğim gibi,siz istediğiniz için 3.kez aday oldum”diyen Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, CHP İl

BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER
BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER

    HABER:Hamdi Gökçen Çiftliğinde doğal tarım çalışmaları başlatan Sinoplu girişimci Prof. Emin Kuru’nun bugün özel misafirleri

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI