SİNOP’A HANIMELİ DEĞSİN!

Ana Sayfa » Haber » SİNOP’A HANIMELİ DEĞSİN!
Paylaş
Tarih : 19 Şubat 2015 - 19:16

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Haber-Foto:Hamdi Gökçen

Sinoplu Gazeteci ve Medya Patronu-İş Kadını Ayşe Serpil Yıldız, Ak Parti Milletvekili Aday Adaylığı için Sinopta görev yapan Gazetecilerin katılımıyla baş vurusunu yaptı.

Yıldız, Ak Parti İl Binasında yaptığı konuşmada “Müsaade edin de Sinop’a bir kadın eli değsin!”dedi.

Sinop’a bayan Vali’nin atandığını öğrendim çok mutlu oldum diyen Yıldız, “Bir hanımefendi Valiyle Sinop, bence bir tarih yazacaktır. Hemcinsim olduğundan dolayı ayrıca mutlu olduğumu da belirtmek isterim.” dedi.

Bu bir yarış, siyasi arena insanlar bu yarışında olmak istemelerinin tek bir hedefi vardır o da millete hizmet etmektir diyen Yıldız, Bu hizmet yarışının içerisinde bayanların çok olmasına inanan bir kardeşiniz olaraktan ben bu taşın altına elimi sokmaya karar verdim. Dün bunu böyle yaptım, bugün de yapacağım yarın da.

Sizin sesiniz kulağınız olurum, ben bu yola çıkarken, bütün Sinopluların yükünü hissederek bu yola çıkıyorum.Sizinle birlikte üzülür, sizinle birlikte sevinirim.Müsaade edin şu İle bir kadın eli değsin diyorum dedi. Ayşe Serpil Yıldız’ı başvurusunda basın mensupları ve sevenleri yalnız bırakmadı,kendisine tebrik edip,başarılar dilediler. İl Başkanı Ali Çöpçü de Yıldız’ı tebrik etti ve başarılar diledi.

2 yıldır Sinop’ta yaşıyorum diyen YILDIZ,ama 20 yıldır Sinop için mücadele ediyorum. Medya ve Turizm sektöründe Ticaret yapıyorum. Sivil Toplum kuruluşlarda görevlerde bulundum. Ama bunların içindeki her noktada Sinop sevdamla kesişti. Yaptığım her görevlerin altında Sinop’a yapabileceğim hizmetlerin düşüncesiyle yola çıktım dedi.

Sinop benim ayrı bir sevdam, ben her zaman Sinop’ta olmak istedim, siyaset yapmadığım dönemler de de bu böyle oldu. Sinop’un makro problemleri için ben bu hizmette varım diyorum.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI
ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI

Haber:Hamdi Gökçen ASİLDER Hamamönü Konağı söyleşilerinde Emin KURU rüzgarı esti! ASİLDER,10 Kasım 2018 günkü söyleşisinde;Gazi Üniversitesi

BAKIN NEDEN ADAY OLDU?
BAKIN NEDEN ADAY OLDU?

HABER:Hamdi GÖKÇEN “Daha evvelce dediğim gibi,siz istediğiniz için 3.kez aday oldum”diyen Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, CHP İl

BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER
BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER

    HABER:Hamdi Gökçen Çiftliğinde doğal tarım çalışmaları başlatan Sinoplu girişimci Prof. Emin Kuru’nun bugün özel misafirleri

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI