SİNOP’A HANIMELİ DEĞSİN!

Ana Sayfa » Haber » SİNOP’A HANIMELİ DEĞSİN!
Paylaş
Tarih : 19 Şubat 2015 - 19:16

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Haber-Foto:Hamdi Gökçen

Sinoplu Gazeteci ve Medya Patronu-İş Kadını Ayşe Serpil Yıldız, Ak Parti Milletvekili Aday Adaylığı için Sinopta görev yapan Gazetecilerin katılımıyla baş vurusunu yaptı.

Yıldız, Ak Parti İl Binasında yaptığı konuşmada “Müsaade edin de Sinop’a bir kadın eli değsin!”dedi.

Sinop’a bayan Vali’nin atandığını öğrendim çok mutlu oldum diyen Yıldız, “Bir hanımefendi Valiyle Sinop, bence bir tarih yazacaktır. Hemcinsim olduğundan dolayı ayrıca mutlu olduğumu da belirtmek isterim.” dedi.

Bu bir yarış, siyasi arena insanlar bu yarışında olmak istemelerinin tek bir hedefi vardır o da millete hizmet etmektir diyen Yıldız, Bu hizmet yarışının içerisinde bayanların çok olmasına inanan bir kardeşiniz olaraktan ben bu taşın altına elimi sokmaya karar verdim. Dün bunu böyle yaptım, bugün de yapacağım yarın da.

Sizin sesiniz kulağınız olurum, ben bu yola çıkarken, bütün Sinopluların yükünü hissederek bu yola çıkıyorum.Sizinle birlikte üzülür, sizinle birlikte sevinirim.Müsaade edin şu İle bir kadın eli değsin diyorum dedi. Ayşe Serpil Yıldız’ı başvurusunda basın mensupları ve sevenleri yalnız bırakmadı,kendisine tebrik edip,başarılar dilediler. İl Başkanı Ali Çöpçü de Yıldız’ı tebrik etti ve başarılar diledi.

2 yıldır Sinop’ta yaşıyorum diyen YILDIZ,ama 20 yıldır Sinop için mücadele ediyorum. Medya ve Turizm sektöründe Ticaret yapıyorum. Sivil Toplum kuruluşlarda görevlerde bulundum. Ama bunların içindeki her noktada Sinop sevdamla kesişti. Yaptığım her görevlerin altında Sinop’a yapabileceğim hizmetlerin düşüncesiyle yola çıktım dedi.

Sinop benim ayrı bir sevdam, ben her zaman Sinop’ta olmak istedim, siyaset yapmadığım dönemler de de bu böyle oldu. Sinop’un makro problemleri için ben bu hizmette varım diyorum.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Turgut Birincioğlu Vefat Etti
Turgut Birincioğlu Vefat Etti

  Foto:Halit Gümüş Haber:HAMDİ GÖKÇEN Yaklaşık 1 aydır Sinop Atatürk Devlet Hastahanesi yoğum bakım ünitesinde  tedavi gören Turgut

SİNOP KIZILAY’A ATAMA
SİNOP KIZILAY’A ATAMA

    Haber:HAMDİ GÖKÇEN Sinop Kızılay’ında beklenmedik gelişme,seçime bir kaç ay kala,kuruma yeni atama yapıldı Yetkililerden

CHP’de Eyilim Belirlendi
CHP’de Eyilim Belirlendi

    Sinop’ta bugün(02.Aralık.2018) Pazar günü yapılan parti içi eyilim oylaması yapıldı. Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI