ÇAĞLAR’dan Aday Adaylık Başvurusu

Ana Sayfa » Haber » Gündem » ÇAĞLAR’dan Aday Adaylık Başvurusu
Paylaş
Tarih : 15 Mart 2015 - 10:44

063

10 Şubat 2015 tarihinde DSİ Kars Bölge Müdür yardımcısı iken 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerine katılabilmek için görevinden ayrılan Mustafa Meftun ÇAĞLAR, MHP Sinop Aday Adaylık başvurusunu 13 Mart 2015 günü MHP Genel Merkezine yaptı.

Mustafa Meftun ÇAĞLAR, başvuru ardından yaptığı açıklamada ” 7 yaşında sevdalandığım Ülkümün 25. dönemde bayraktarlığına talip oldum. 13 Mart 2015 Cuma günü resmi olarak çok şükür müracaatımı yapmak kısmet oldu.

İşin bir güzel tarafı da evraklarımızı Sinop Merkezden hemşehrimiz Nagehan Beşe Akın hanım teslim aldı. Hayırlı olur İnşallah. Bu vesile ile cümlemizin Cuma günü mübarek olsun” dedi.

Mustafa Meftun ÇAĞLAR kimdir?

23.04.1969 İstanbul doğumlu olup evli ve 5 (Beş) çocuk babasıdır.

Sinop İli Boyabat İlçesi nüfusuna kayıtlı olup eşi Sinop İli Türkeli İlçesi Ayaz Köylüdür. Boyabat Belediyesi Eski Başkanlarından Abdullah ÇAĞLAR’ ın oğludur.

1992 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden İnşaat Mühendisi olarak mezun olmuş olup Serbest müteahhitlik hizmetleri sonrası Boyabat Belediyesinde Fen İşleri Müdürlüğü, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğünde Mühendis, Şube Müdürü ve Bölge Müdür Yardımcısı ve son olarak da 25 Kasım 2014 tarihinden 10 Şubat 2015 tarihine kadar DSİ Kars 24. Bölge Müdürlüğü Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Turgut Birincioğlu Vefat Etti
Turgut Birincioğlu Vefat Etti

  Foto:Halit Gümüş Haber:HAMDİ GÖKÇEN Yaklaşık 1 aydır Sinop Atatürk Devlet Hastahanesi yoğum bakım ünitesinde  tedavi gören Turgut

SİNOP KIZILAY’A ATAMA
SİNOP KIZILAY’A ATAMA

    Haber:HAMDİ GÖKÇEN Sinop Kızılay’ında beklenmedik gelişme,seçime bir kaç ay kala,kuruma yeni atama yapıldı Yetkililerden

CHP’de Eyilim Belirlendi
CHP’de Eyilim Belirlendi

    Sinop’ta bugün(02.Aralık.2018) Pazar günü yapılan parti içi eyilim oylaması yapıldı. Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI