Ramazanda Hizmet Devam Edecek

Ana Sayfa » Genel » Ramazanda Hizmet Devam Edecek
Paylaş
Tarih : 20 Haziran 2015 - 22:56

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sinop Park Yıldız Bektaşağa Göleti Mesire Alanı Ramazanda da hizmet vermeye devam edecek. 2016 yılına dek Mesire alanı düzenleme çalışması konaklama hizmeti için bingilow yapımı ile devam edecek.

Sinoplu İşkadını Ayşe Serpil YILDIZ, tarafından yaptırılan ve Sinop Turizmine kazandırılan gelecekte kentin “Markası Olması hedeflenen” Bektaşağa Göleti Mesire alanı,18 Nisan 2015 tarihinde tüm doğa-severlere kapılarını açmıştı.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Öte yandan;İşletmeci Ayşe Serpil YILDIZ,“Gölet kenarında yapımı tamamlanan 250 kişilik kapalı, 400 kişilik açık hava restoranı mevcuttur. Yapımında orman dokusuna uygun, tamamıyla ahşap mimari kullanılmıştır. Restoran mönüsünde özel olarak marine edilmiş kırmızı et ve beyaz et çeşitleri olup hafta içi serpme kahvaltı, hafta sonu ise açık büfe kahvaltı hizmeti verilmektedir. Buna ek olarak 1500 kişilik düğün ve organizasyon alanı, 180 kişilik piknik hizmeti sunulan alanı mevcuttur. Tesiste orman içi yollarda doğa yürüyüşleri yapılabilir. Ayrıca at binme ve atv motorlarla gezinti yapılabilir.

Sonbahar aylarında, yapımına başlanması planlanan bungalov evleri için de hazırlıklar tüm titizliğiyle devam etmektedir. Konaklama hizmeti 2016 yılının bahar aylarında verilmeye başlanacaktır.

Ramazan ayında da hizmet vermeye devam edecek olan tesisimizde,iftara özel menülerimiz hazır olup, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.” açıklamasında bulundu.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI
ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI

Haber:Hamdi Gökçen ASİLDER Hamamönü Konağı söyleşilerinde Emin KURU rüzgarı esti! ASİLDER,10 Kasım 2018 günkü söyleşisinde;Gazi Üniversitesi

BAKIN NEDEN ADAY OLDU?
BAKIN NEDEN ADAY OLDU?

HABER:Hamdi GÖKÇEN “Daha evvelce dediğim gibi,siz istediğiniz için 3.kez aday oldum”diyen Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, CHP İl

BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER
BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER

    HABER:Hamdi Gökçen Çiftliğinde doğal tarım çalışmaları başlatan Sinoplu girişimci Prof. Emin Kuru’nun bugün özel misafirleri

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI