Bir Öğretim Üyesi İntihar Etti

Ana Sayfa » Genel » Bir Öğretim Üyesi İntihar Etti
Paylaş
Tarih : 24 Haziran 2015 - 11:43

ce

Edinilen bilgilere göre Ada mevki-Sis Düdüğü kayalıklarından uçuruma atlayarak intihar ettiği ifade edilen, Sinop Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Celil Yavuz hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz aylarda da intihar girişiminde bulunan Sinop Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi-“ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ” bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Celil Yavuz, bu kez kurtulamadı.

Dün akşam Celil Yavuz’dan haber alamayan yakınları  polise başvurdu. Ekipler tarafından yapılan aramalar sonucunda Celil Yavuz’un aracı bu sabah saatlerinde Ada mevki- Süs Düdüğü civarında bulundu.

Olay yerinde gerçekleştirilen aramalarda öğretim üyesi Celil Yavuz ‘un kendisini kayalıklardan atlarak intihar ettiği belirlendi.

Emniyet ekipleri ile birlikte aramalarda yer alan AFAD ekipleri   Celil Yavuz’un cansız bedenini yaklaşık 300 metrelik uçurumun denize yakın  bölümünde buldu.

Sinop Deniz Polisi botu ile bulunduğu yerden karaya çıkarılan  Celil Yavuz’un cansız bedeni Sinop Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kendisinin sevilen bir eleman olduğunu ifade eden Sinop Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Recep Bircan,”daha evvelce de bir girişimde bulunan bu arkadaşımız sakin, çalışkan,sevilen bir arkadaşımızdı, arkadaşımıza Allah’tan Rahmet Diliyorum”Açıklamasında bulundu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI
ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI

Haber:Hamdi Gökçen ASİLDER Hamamönü Konağı söyleşilerinde Emin KURU rüzgarı esti! ASİLDER,10 Kasım 2018 günkü söyleşisinde;Gazi Üniversitesi

BAKIN NEDEN ADAY OLDU?
BAKIN NEDEN ADAY OLDU?

HABER:Hamdi GÖKÇEN “Daha evvelce dediğim gibi,siz istediğiniz için 3.kez aday oldum”diyen Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, CHP İl

BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER
BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER

    HABER:Hamdi Gökçen Çiftliğinde doğal tarım çalışmaları başlatan Sinoplu girişimci Prof. Emin Kuru’nun bugün özel misafirleri

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI