Bir Öğretim Üyesi İntihar Etti

Ana Sayfa » Genel » Bir Öğretim Üyesi İntihar Etti
Paylaş
Tarih : 24 Haziran 2015 - 11:43

ce

Edinilen bilgilere göre Ada mevki-Sis Düdüğü kayalıklarından uçuruma atlayarak intihar ettiği ifade edilen, Sinop Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Celil Yavuz hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz aylarda da intihar girişiminde bulunan Sinop Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi-“ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ” bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Celil Yavuz, bu kez kurtulamadı.

Dün akşam Celil Yavuz’dan haber alamayan yakınları  polise başvurdu. Ekipler tarafından yapılan aramalar sonucunda Celil Yavuz’un aracı bu sabah saatlerinde Ada mevki- Süs Düdüğü civarında bulundu.

Olay yerinde gerçekleştirilen aramalarda öğretim üyesi Celil Yavuz ‘un kendisini kayalıklardan atlarak intihar ettiği belirlendi.

Emniyet ekipleri ile birlikte aramalarda yer alan AFAD ekipleri   Celil Yavuz’un cansız bedenini yaklaşık 300 metrelik uçurumun denize yakın  bölümünde buldu.

Sinop Deniz Polisi botu ile bulunduğu yerden karaya çıkarılan  Celil Yavuz’un cansız bedeni Sinop Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kendisinin sevilen bir eleman olduğunu ifade eden Sinop Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Recep Bircan,”daha evvelce de bir girişimde bulunan bu arkadaşımız sakin, çalışkan,sevilen bir arkadaşımızdı, arkadaşımıza Allah’tan Rahmet Diliyorum”Açıklamasında bulundu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

DAĞDEVİREN MALATYA YOLCUSU
DAĞDEVİREN MALATYA YOLCUSU

 Emniyet Müdürlerini kapsayan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı Resmi Gazete’de yayınlandı,buna göre Sinop İl Emniyet müdürü Ercan Dağdeviren,

Gazi’nin tüm Sorularını bilen Peçeli Kadın
Gazi’nin tüm Sorularını bilen Peçeli Kadın

  ÖZEL Haber:HAMDİ GÖKÇEN Tarih 15 Eylül 1928’i gösteriyor, yer: Sinop. Gazi Mustafa Kemal (şimdiki öğretmen evi)önünde kara tahta

Şekerci Şükrü Acar
Şekerci Şükrü Acar

  Haber-FOTO:HAMDİ Gökçen Sinop,onu ilk kızamık şekeri ve pişmaniyesi ile tanıdı, prensesin tadını unutulmadı. Akide şekeri ve diğer

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz