UĞUR DERECEYLE DÖNDÜ

Ana Sayfa » Genel » UĞUR DERECEYLE DÖNDÜ
Paylaş
Tarih : 30 Kasım 2015 - 19:17

uğr (2)

Haber:Hamdi Gökçen

Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Bedensel Engelliler Bocce Şampiyonası Samsun’da  gerçekleştirildi.

Bireysel olarak yapılan yarışmalarda Sinop Özel Sporcular Spor Kulübü adına yarışan Sporcular:Ozan KAYA,Sena BAŞAY ve Recep UĞUR gösterdikleri perfarmans ile ileri tarihlerde yapılacak müsabakalar için ümit verdiler.

uğr (1)

Yarışmada Sinoplu sporcu Recep UĞUR’un derece alması sevindirdi.Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonunca düzenlenen Türkiye Bocce Şampiyonasında BC 5 Kategorisinde yarışan Recep UĞUR Türkiye 4.sü oldu.

Yarşları takip eden Sinoplular:”Başarılarda büyük emeği olan Özel Sporcular il Temsilci ve Özel Sporcular Spor Kulübü Başkanı Berrin GÜRLEYEN ve Antrenör Murat ERBİL’e Teşekkür ederiz”açıklamasında bulundular.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.
Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.

HABER:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un ilk Türk eczacısı Macit Tekinalp ile Kuyumcu Faik Ünaldı’nın torunu,Özcan ve Şermin Tekinalp’in oğlu

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun
Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

      Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan AYHAN kısa mesajı”KURBAN

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz