ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK

Ana Sayfa » Genel » ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK
Paylaş
Tarih : 10 Aralık 2015 - 23:53

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sinop Belediye Başkanlığı tarafından şehre kazandırılan 350 bin TL değerinde son model bir kamyon ve 2 pikap araç, düzenlenen törenle hizmete sunuldu.

Belediye Başkanı Baki Ergül,Belediye Çalışanları,meclis üyeleri ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirilen törende önemli açıklamalarda bulundu.

BASINA BOL HABER ÇIKACAK

“Belediye olarak Yeni yeni işler yapıyoruz. Bundan sonra size çok haber çıkacak. Mesela önümüzdeki günlerde asfalt plenti ve makine ikmal tesislerini açacağız. Daha sonra mezbahayı açacağız. Daha sonra Sakarya caddesinin temelini birlikte atacağız.

Bu güne kadar hep eski araçlarla hizmet vermeye çalıştık. Tabi eski araçlarla hizmet vermek ekonomik açıdan pek uygun değil. Mesela bizim eski kamyonet, bugün aldığımız aracın iki katını yakıyor. Pikaplar deseniz keza öyle, sürekli arıza yapıyor. Tam iş zamanında şaftı çıkıyor vesaire.Mesela geçende yangın aracı oldu bizim depo olarak kullandığımız araç arıza yaptı. Araçlar benden eski.

ASFAT  DENEME ÜRETİMİNDE SONA GELİNDİ

Şu anda deneme üretimi yaptığımız sıcak asfaltımız önümüzdeki günlerde deneme üretimi bitecek, üretime geçecek. Bunun için gidilen noktada iyi bir arabamız olsun. Adam gibi asfalt getirsin. Yeterince değerlendirelim.

TARİHİN İLK MERSEDES KAMYONU HİZMET VERECEK

Sinop Belediye tarihinde ilk defa bir Mercedes kamyon aldık. Uzun yıllar Sinop’a hizmet edecektir. Fen işleri ve içme suyu birimlerimizde de pikaplar var ama bunlar çok sağlıklı değiller. Bunlar da sürekli arıza yapıyor. Gerekli hizmeti yapamıyoruz.

Bir de çalışanı her zaman takdir ederim. Bir aracı fen işleri müdürlüğüne, diğerini de içme suları müdürlüğüne tahsis ettik. O eski araçlar daha uç noktalara hizmet verecekler.

Araçlarımız bununla sınırlandırılmayacak.Yakında itfaiye aracı,önümüzdeki aylarda 2 küçük çöp k aracı var sırada,çünkü Ada Mahallesi çok  büyük.

ADA MAHALLESİ 2 MAHALLEYE DÖNÜŞECEK

Bu arada Ada Mahallesi Muhtarlığı;Ada ve Zeytinlik olmak üzere  2 ayrı mahalleye dönüşeceğini müjdeliyorum! Ada Mahallesi Sinopun bütün kazalarından büyük,Gerze ve Ayancık 10 bin nufusa sahip Ada ise 20 bin nufusla sadece 26 bin nüfuslu Boyabat İlçemizden küçük.Daha iyi hizmet verebilmek için Adayı ikiye ayıracağız.2 tane daha çöp aracı alacağız.

4 KÖY SİNOP’A İLAVE EDİLECEK

4 köye daha iyi hizmet vermek için de binek araçları alınacak.1 cenaze nakil aracı alınacak.Dar  yollarda görev yapabilecek küçük 3 tonluk itfaiye aracı alacağız.

ASFALTLANMAYAN YOL KALMAYACAK

Önümüzdeki günlerde sıcak asfaltın deneme üretimi sonuçlanacak ve açılışı yapılacak sıcak asfalt tesislerimizle artık Sinopta asfaltlanmayan hiç bir sokak kalmayacak!Yollarımız bozuk diye şikayet eden kimse kalmayacak.”

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

SİNOPLU SPORCU AVRUPA ŞAMPİYONU
SİNOPLU SPORCU AVRUPA ŞAMPİYONU

  Haber:Hamdi Gökçen Sinop gençlik merkezi Tekvando sporcusu,Avrupa Şampiyonu oldu. Sinoplu Taekwondo Antrenörü;Şaban Değirmenci’nin yetiştirdiği

SİNOP MHP TARİHİNDE BİR İLK
SİNOP MHP TARİHİNDE BİR İLK

Haber:Hamdi GÖKÇEN Sinop’ta 1969 yılından beri parti çalışmalarını sürdüren MHP teşkilatı, bir ilki yaşadı.  MHP,50 yıllık tarihinde

SİNOP’TA ÇIKAN 2 YANGIN KORKUTTU!
SİNOP’TA ÇIKAN 2 YANGIN KORKUTTU!

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Bu gün Sinop’ta akşam saatlerinde 2 ayrı alanda çıkan yangın,korku yarattı. Bu akşam saat:18.10 civarında biri Tersane

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz