Mehmetçik Vakfı Sinop’ta

Ana Sayfa » Haber » Gündem » Foto Galeri » Mehmetçik Vakfı Sinop’ta
Paylaş
Tarih : 08 Ocak 2016 - 13:41

VAKİIF

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı Samsun Bölge Temsilcisi Emekli Kurmay Albay İbrahim Yıldırım, Mehmetçik Vakfıyla ilgili çalışmalarda bulunmak üzere Sinop’a gedi.Bu bağlamda Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünü ziyaret eden YILDIRIM,İl Müdürü Mehmet ASAK’ı makamında Ziyaret Etti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet ASAK “Bağış, yardım, ve çeşitli projelerle kendini sürekli geliştiren Mehmetçik Vakfı, vatani görevini yaparken şehit düşen, gazi ve engelli Mehmetçiklerimiz ve onların yakınlarına uzanan eli temsil etmektedir. Dolayısıyla hiçbir ayırım yapmadan insanı baz alan, insanların yardımına koşan ve onların sorunlarını çözen her kuruluşun yanındayız diyen ASAK; daha sonra Mehmetçik Vakfının çalışmalarını takdirle karşılıyoruz açıklamasında bulundu.

Ziyarette İl Müdürü ASAK,kurumda görev yapan şehit yakını ve gazilerle Vakıf Temsilcisi Yıldırım’ı bir araya getirdi. Buluşmada konuşan YILDIRIM; Mehmetçik Vakfının er ve erbaşlara yardım yaptığını, vatani görevi sırasında GAZİ olan ve şehit düşenlerin ailelerine yardım yapıldığını ifade etti.   YILDIRIM, ziyaretin amacının vakfın çalışmalarını anlatmak olduğunu hatırlatarak, “Türkiye genelinde yaklaşık 10 bin şehit ve gazi ailesine yardımda bulunuyoruz.” dedi.

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.
Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.

HABER:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un ilk Türk eczacısı Macit Tekinalp ile Kuyumcu Faik Ünaldı’nın torunu,Özcan ve Şermin Tekinalp’in oğlu

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun
Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

      Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan AYHAN kısa mesajı”KURBAN

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz