SİNOPSPOR BASINLA BULUŞTU

Ana Sayfa » Genel » SİNOPSPOR BASINLA BULUŞTU
Paylaş
Tarih : 05 Şubat 2016 - 18:13

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HABER: Hamdi GÖKÇEN

Gençlik Merkezinde gerçekleşen buluşmada Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, yaptığı kısa açıklamada; “Diğer branşlara olduğu gibi Sinopspor’a da her zaman destek oluyoruz,bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Basın mensubu olarak sizlerin desteklerinizi de bekliyoruz.” Dedi.

Sinopspor Başkanı Ayhan Özhan, yönetim kurulunun da hazır olduğu  basın toplantısında önemli konulara değinerek şunları ifade etti;

“Bugün Sinopspor kulüp yönetimi olarak amacımızı, bugüne değin yaptıklarımızı, yapacaklarımız ve hedeflerimizi paylaşacağız.

Sinop basını olarak sizlerin haftada bir maç yayınlayarak görsel anlamda önemli katkınız olacaktır. Belediye başkanımız devamlı bize destek vermekte, bundan sonra da destekleyeceğine inanıyoruz. Sayın valimizden de daha fazla katkı bekliyoruz.

Bu zamana kadar Allah’ın yardımıyla zor da olsa geldik. Ekonomik destek bulmak çok zor. Bu nedenle il içinde ve dışında gayretle çalışarak takımımıza katkı sağlamaya çalışıyoruz.

İstanbul’daki Sinopsporla da işbirliği içerisindeyiz. Bu birliktelik bize önemli katkı sağlayacaktır,şimdi 2 oyuncusu bize verildi.

Takımımızın lige yükselmesi hedefimizdir. Sinop halkı da bizi 3. ligde görmek istiyor. 2. yarıya Kastamonu’yu 3-0 yenerek girdik. Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olmalıyız ki lige yükselebilelim.

Her Sinoplu kulübümüze üye olabilir, yönetime girebilir. Sinop’un,İlimizin tanıtımını düşünüyorsak spor önemli bir araçtır.”

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

AMACIMIZ;GERZE’Yİ KORUMAK VE TANITMAK
AMACIMIZ;GERZE’Yİ KORUMAK VE TANITMAK

Haber: Ümit Can GÖKÇEN Gerze Dağcılık Doğa ve Gençlik Spor Kulübü Kurucu Başkanı Birol Sazak, kulüp çalışmaları hakkında önemli açıklamalarda

82 YAYINEVİ 62 YAZAR SİNOP’TA
82 YAYINEVİ 62 YAZAR SİNOP’TA

Sinop’ta 3.Kitap günlerinde 82 yayın evi,62 yazar ile Sinop’ta buluştu. 15-22 Eylül tarihleri arasında;Sinop Belediyesinin ev sahipliğinde

GAZETECİ ŞEVKİ YILDIRIM VEFAT  ETTİ
GAZETECİ ŞEVKİ YILDIRIM VEFAT ETTİ

HABER:Hamdi  GÖKÇEN Uzun süredir Samsunda bir Özel hastane yoğun bakım servisinde tedavi gören  gazeteci Şevki Yıldırım(1953) vefat etti. Yaklaşık

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz