SİNOPSPOR BASINLA BULUŞTU

Ana Sayfa » Genel » SİNOPSPOR BASINLA BULUŞTU
Paylaş
Tarih : 05 Şubat 2016 - 18:13

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HABER: Hamdi GÖKÇEN

Gençlik Merkezinde gerçekleşen buluşmada Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, yaptığı kısa açıklamada; “Diğer branşlara olduğu gibi Sinopspor’a da her zaman destek oluyoruz,bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Basın mensubu olarak sizlerin desteklerinizi de bekliyoruz.” Dedi.

Sinopspor Başkanı Ayhan Özhan, yönetim kurulunun da hazır olduğu  basın toplantısında önemli konulara değinerek şunları ifade etti;

“Bugün Sinopspor kulüp yönetimi olarak amacımızı, bugüne değin yaptıklarımızı, yapacaklarımız ve hedeflerimizi paylaşacağız.

Sinop basını olarak sizlerin haftada bir maç yayınlayarak görsel anlamda önemli katkınız olacaktır. Belediye başkanımız devamlı bize destek vermekte, bundan sonra da destekleyeceğine inanıyoruz. Sayın valimizden de daha fazla katkı bekliyoruz.

Bu zamana kadar Allah’ın yardımıyla zor da olsa geldik. Ekonomik destek bulmak çok zor. Bu nedenle il içinde ve dışında gayretle çalışarak takımımıza katkı sağlamaya çalışıyoruz.

İstanbul’daki Sinopsporla da işbirliği içerisindeyiz. Bu birliktelik bize önemli katkı sağlayacaktır,şimdi 2 oyuncusu bize verildi.

Takımımızın lige yükselmesi hedefimizdir. Sinop halkı da bizi 3. ligde görmek istiyor. 2. yarıya Kastamonu’yu 3-0 yenerek girdik. Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olmalıyız ki lige yükselebilelim.

Her Sinoplu kulübümüze üye olabilir, yönetime girebilir. Sinop’un,İlimizin tanıtımını düşünüyorsak spor önemli bir araçtır.”

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI
ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI

Haber:Hamdi Gökçen ASİLDER Hamamönü Konağı söyleşilerinde Emin KURU rüzgarı esti! ASİLDER,10 Kasım 2018 günkü söyleşisinde;Gazi Üniversitesi

BAKIN NEDEN ADAY OLDU?
BAKIN NEDEN ADAY OLDU?

HABER:Hamdi GÖKÇEN “Daha evvelce dediğim gibi,siz istediğiniz için 3.kez aday oldum”diyen Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, CHP İl

BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER
BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER

    HABER:Hamdi Gökçen Çiftliğinde doğal tarım çalışmaları başlatan Sinoplu girişimci Prof. Emin Kuru’nun bugün özel misafirleri

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI