SİNOPSPOR BASINLA BULUŞTU

Ana Sayfa » Genel » SİNOPSPOR BASINLA BULUŞTU
Paylaş
Tarih : 05 Şubat 2016 - 18:13

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HABER: Hamdi GÖKÇEN

Gençlik Merkezinde gerçekleşen buluşmada Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, yaptığı kısa açıklamada; “Diğer branşlara olduğu gibi Sinopspor’a da her zaman destek oluyoruz,bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Basın mensubu olarak sizlerin desteklerinizi de bekliyoruz.” Dedi.

Sinopspor Başkanı Ayhan Özhan, yönetim kurulunun da hazır olduğu  basın toplantısında önemli konulara değinerek şunları ifade etti;

“Bugün Sinopspor kulüp yönetimi olarak amacımızı, bugüne değin yaptıklarımızı, yapacaklarımız ve hedeflerimizi paylaşacağız.

Sinop basını olarak sizlerin haftada bir maç yayınlayarak görsel anlamda önemli katkınız olacaktır. Belediye başkanımız devamlı bize destek vermekte, bundan sonra da destekleyeceğine inanıyoruz. Sayın valimizden de daha fazla katkı bekliyoruz.

Bu zamana kadar Allah’ın yardımıyla zor da olsa geldik. Ekonomik destek bulmak çok zor. Bu nedenle il içinde ve dışında gayretle çalışarak takımımıza katkı sağlamaya çalışıyoruz.

İstanbul’daki Sinopsporla da işbirliği içerisindeyiz. Bu birliktelik bize önemli katkı sağlayacaktır,şimdi 2 oyuncusu bize verildi.

Takımımızın lige yükselmesi hedefimizdir. Sinop halkı da bizi 3. ligde görmek istiyor. 2. yarıya Kastamonu’yu 3-0 yenerek girdik. Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olmalıyız ki lige yükselebilelim.

Her Sinoplu kulübümüze üye olabilir, yönetime girebilir. Sinop’un,İlimizin tanıtımını düşünüyorsak spor önemli bir araçtır.”

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ASİLDER’DEN 11.ETKİNLİK
ASİLDER’DEN 11.ETKİNLİK

Haber:Hamdi GÖKÇEN Ankara’da 2 yıldır çalışmalarını sürdüren Genel Başkanlığını Kenan GÜLLÜ’nün yaptığı ASİLDER(Ankara Sinop

Sonbaharı Doğada Karşıladılar
Sonbaharı Doğada Karşıladılar

Haber:Ümit Can GÖKÇEN Sinop Orman Gençlik ve Spor Kulübü doğa ile buluştu. 15 doğacı bir araya gelerek 15 kilometre yürüdü. Sinop Orman Gençlik

1500 Sporcu Sinop’ta Yarışacak
1500 Sporcu Sinop’ta Yarışacak

Haber-Foto:HAMDİ Gökçen Dünya ve Türkiye’de alanında tanınan 1500 sporcu “Türkiye bilardo şampiyonası finali” için Sinop’ta

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz