ÇAKIR:”MHP BİRLİK DİRLİK BÜTÜNLÜK İLE BAŞARILI OLACAK”

Ana Sayfa » Genel » ÇAKIR:”MHP BİRLİK DİRLİK BÜTÜNLÜK İLE BAŞARILI OLACAK”
Paylaş
Tarih : 07 Mayıs 2016 - 23:13

a.çakır

Haber:Hamdi Gökçen

MHP Sinop İl Başkanı Ali ÇAKIR, bugün parti binasında basınla buluştu.

Başkan Ali ÇAKIR,MHP İl ve Merkez İlçe yönetiminin de hazır olduğu parti binasında yaptığı açıklamada; “bundan sonra izleyeceğimiz yol, partimizin birliği, dirliği, bütünlüğü ile başarılı olmaktır.”Dedi. Başkan Çakır, daha sonra şunları kaydetti:

“Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimiz;  02.05.2016 tarihli almış olduğu karar neticesinde ilimize parti tüzüğümüz gereği İl Başkanlığı ataması yapılmıştır.

Devir teslim süreci sonrasında partimize zarar verecek her hangi bir atıfta bulunmak, parti içi muhalefet yapmak hem seçmenlerimize hem delegelerimize zarar vereceği aşikardır.
Bundan sonra izleyeceğimiz yol partimizin birliği dirliği bütünlüğü ile başarılı olmaktır.
Hem partimiz hem seçmenlerimiz bizim için önemli bir unsur olmuş, olmaya da devam edecektir.
Bizler halkın sorunlarını sadece seçim çalışmalarında dinleyen, bir siyaset yapmayı düşünmedik ve düşünmeyeceğiz.

Ülkemizin geçtiği süreç ve bu süreçte katkılarımızı, düşüncelerimizi milletimizin bütünlüğünü bölünmez olduğunu bayrağımızı, ezanımızı ve ecdadımızı her platformda savunmaya devam ettik ve edeceğiz.

Şahsım ve ekibim yarın seçim varmış gibi halkımızla olacak ve her zaman hazır bir nefer gibi Türklüğe ve Türk İnsanına zarar verebilecek bütün teşebbüslerin karşısında durmaya devam edeceğiz.
Bunun içinde yaşanan haksızlık, saygısızlık, siyasi korku ve baskı dahildir.
Yeni bir rüzgar, yeni bir nefes getirmek için tekrar partimiz ilkeleri doğrultusunda halkımızın emrinde olmaya devam edeceğiz.

İlimizde partimize gösterilen her damla teveccüh için sonsuz şükranlarımı sunuyorum ve alacak daha çok yolumuz olduğunu bu güne kadar her kim ne katkı sağlamışsa partimize onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kendini Milliyetçi hisseden, hain olmayan, Vatanını satmayan, Memleketini seven Herkese kapımız ve gönlümüz açıktır.

Sinop Halkının Bizlere göstermiş olduğu teveccühe ve Sevgiye laik olmak için var gücümüz ile çalışacağız.
Bu çetin ve meşakkatli yolda bizimle yürüyen herkese diyoruz ki yolun sonu daha güzel olacak. Bu inanç duygularımla Rabbim milletimize zeval verilmeden, vatanın bölünmezliği için çarpışan ASKER ,  POLİS ve HALKIMIZIN ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN. -NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE-“

 

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Turgut Birincioğlu Vefat Etti
Turgut Birincioğlu Vefat Etti

  Foto:Halit Gümüş Haber:HAMDİ GÖKÇEN Yaklaşık 1 aydır Sinop Atatürk Devlet Hastahanesi yoğum bakım ünitesinde  tedavi gören Turgut

SİNOP KIZILAY’A ATAMA
SİNOP KIZILAY’A ATAMA

    Haber:HAMDİ GÖKÇEN Sinop Kızılay’ında beklenmedik gelişme,seçime bir kaç ay kala,kuruma yeni atama yapıldı Yetkililerden

CHP’de Eyilim Belirlendi
CHP’de Eyilim Belirlendi

    Sinop’ta bugün(02.Aralık.2018) Pazar günü yapılan parti içi eyilim oylaması yapıldı. Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI