ÇAKIR:”MHP BİRLİK DİRLİK BÜTÜNLÜK İLE BAŞARILI OLACAK”

Ana Sayfa » Genel » ÇAKIR:”MHP BİRLİK DİRLİK BÜTÜNLÜK İLE BAŞARILI OLACAK”
Paylaş
Tarih : 07 Mayıs 2016 - 23:13

a.çakır

Haber:Hamdi Gökçen

MHP Sinop İl Başkanı Ali ÇAKIR, bugün parti binasında basınla buluştu.

Başkan Ali ÇAKIR,MHP İl ve Merkez İlçe yönetiminin de hazır olduğu parti binasında yaptığı açıklamada; “bundan sonra izleyeceğimiz yol, partimizin birliği, dirliği, bütünlüğü ile başarılı olmaktır.”Dedi. Başkan Çakır, daha sonra şunları kaydetti:

“Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimiz;  02.05.2016 tarihli almış olduğu karar neticesinde ilimize parti tüzüğümüz gereği İl Başkanlığı ataması yapılmıştır.

Devir teslim süreci sonrasında partimize zarar verecek her hangi bir atıfta bulunmak, parti içi muhalefet yapmak hem seçmenlerimize hem delegelerimize zarar vereceği aşikardır.
Bundan sonra izleyeceğimiz yol partimizin birliği dirliği bütünlüğü ile başarılı olmaktır.
Hem partimiz hem seçmenlerimiz bizim için önemli bir unsur olmuş, olmaya da devam edecektir.
Bizler halkın sorunlarını sadece seçim çalışmalarında dinleyen, bir siyaset yapmayı düşünmedik ve düşünmeyeceğiz.

Ülkemizin geçtiği süreç ve bu süreçte katkılarımızı, düşüncelerimizi milletimizin bütünlüğünü bölünmez olduğunu bayrağımızı, ezanımızı ve ecdadımızı her platformda savunmaya devam ettik ve edeceğiz.

Şahsım ve ekibim yarın seçim varmış gibi halkımızla olacak ve her zaman hazır bir nefer gibi Türklüğe ve Türk İnsanına zarar verebilecek bütün teşebbüslerin karşısında durmaya devam edeceğiz.
Bunun içinde yaşanan haksızlık, saygısızlık, siyasi korku ve baskı dahildir.
Yeni bir rüzgar, yeni bir nefes getirmek için tekrar partimiz ilkeleri doğrultusunda halkımızın emrinde olmaya devam edeceğiz.

İlimizde partimize gösterilen her damla teveccüh için sonsuz şükranlarımı sunuyorum ve alacak daha çok yolumuz olduğunu bu güne kadar her kim ne katkı sağlamışsa partimize onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kendini Milliyetçi hisseden, hain olmayan, Vatanını satmayan, Memleketini seven Herkese kapımız ve gönlümüz açıktır.

Sinop Halkının Bizlere göstermiş olduğu teveccühe ve Sevgiye laik olmak için var gücümüz ile çalışacağız.
Bu çetin ve meşakkatli yolda bizimle yürüyen herkese diyoruz ki yolun sonu daha güzel olacak. Bu inanç duygularımla Rabbim milletimize zeval verilmeden, vatanın bölünmezliği için çarpışan ASKER ,  POLİS ve HALKIMIZIN ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN. -NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE-“

 

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI
ANKARA’DA EMİN KURU RÜZGARI

Haber:Hamdi Gökçen ASİLDER Hamamönü Konağı söyleşilerinde Emin KURU rüzgarı esti! ASİLDER,10 Kasım 2018 günkü söyleşisinde;Gazi Üniversitesi

BAKIN NEDEN ADAY OLDU?
BAKIN NEDEN ADAY OLDU?

HABER:Hamdi GÖKÇEN “Daha evvelce dediğim gibi,siz istediğiniz için 3.kez aday oldum”diyen Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, CHP İl

BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER
BU KEZ ÖZEL ZİYARETÇİLER

    HABER:Hamdi Gökçen Çiftliğinde doğal tarım çalışmaları başlatan Sinoplu girişimci Prof. Emin Kuru’nun bugün özel misafirleri

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

GÜNDEM HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI