PTT HİZMETİNDE ÇEYREK ASIR

Ana Sayfa » Genel » PTT HİZMETİNDE ÇEYREK ASIR
Paylaş
Tarih : 16 Eylül 2016 - 15:04

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Haber: Hamdi Gökçen

Sinop PTT merkez müdürlüğünde görevli Ahmet Yalçın ve İsmet Tuğral adlı 2 arkadaş çeyrek asırdır bu kurumda çalıştıklarını belirttiler.

1992 yılında göreve başladıklarını ve Sinop il merkezi  ile 50 köye hizmet sunduklarını söyleyen Ahmet Yalçın(1966) ve İsmet Tuğral(1964) çeyrek asırdır vatandaşa hizmet vermeye devam ediyorlar.

Acı,tatlı pek çok anılar yaşadıklarını kaydeden 2 çalışan; ”Bizim işimiz  bazen mutlu bazen üzüntülü geçmektedir. Vatandaşa ulaştırdığımız bir belge ile onların sevincine sebep olduğumuzda bu durum aynı zamanda bizi de sevindirirken, kendilerine üzüntü veren haberler ulaştırdığımızda biz de onlarla beraber üzüntüye gark oluyoruz. Hatta gece yatarken dahi bu üzüntü yakamızı bırakmıyor.

Her şeye rağmen mensup olduğumuz PTT teşkilatında çeyrek asırdır bu bayrağı taşımak daima mutlu kalmamızın sebebidir. ”  Dediler.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.
Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.

HABER:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un ilk Türk eczacısı Macit Tekinalp ile Kuyumcu Faik Ünaldı’nın torunu,Özcan ve Şermin Tekinalp’in oğlu

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun
Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

      Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan AYHAN kısa mesajı”KURBAN

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz