SİFAD’DAN YETKİLİLERE ÇAĞRI

Ana Sayfa » Haber » Güncel » SİFAD’DAN YETKİLİLERE ÇAĞRI
Paylaş
Tarih : 24 Ekim 2016 - 21:52

burc2

Haber:Hamdi Gökçen

Sinop Fotoğraf Amatörleri Derneği (SİFAD) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Purçlutepe dernek faaliyetlerini daha etkili hale gelebilmesi için bir dernek binasına ihtiyaç duyduklarını kaydetti.

Başkan Purçlutepe, derneğin Sinop’a katkılarını dile getirerek kendilerine sahip çıkılması gereğini ifade etti.

“Buradan kampanya başlatıyorum” diye söze başlayan Purçlutepe, daha sonra şunları kaydetti:

“Özellikle Sinop’taki kurum ve kuruluşları duyarlılığa davet ediyorum. Sinop Fotoğraf Amatörleri Derneği 1995 yılında kuruldu ve benzerleri arasında Türkiye’deki en eski derneklerden bir tanesi. Sinop ilinin tanıtılmasında çok büyük rol oynadığına inanıyorum. Yaptığımız etkinlikler bunu gösteriyor.

Sinopun tanıtılmasında böylesine katkılar sağlayan Sinop Fotoğraf Amatörleri Derneği çok daha fazlasını hak ediyor. 10 yıldır küçük bir kafede yürüttüğümüz etkinliklerde büyük sıkıntılar çekiyoruz. Derneğimize özel bir mekanın olması en büyük arzumuz.

Şehrimizdeki yetililer binlerce lira para harcayıp fuarlara gidiyorlar. Tanıtımlar yapıyorlar. Bu çabanın binde birini yer tahsisi konusunda derneğimiz için göstermelerini isterdik. Yer konusunda birçok girişimde bulunduk fakat sonuç alamadık.

Sinop, her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan bir merkez. Bir büyüğümüzün, “alın arkadaşlar bu yer sizin, istediğiniz gibi çalışmalarınızı yürütün” demesini isterdik.

Bu zamana kadar tüm kurum ve kuruluşlara çok büyük katkılar sağladık. Tek isteğimiz var onlardan,bize bir yer göstersinler.Sinop’taki tüm kurum, kuruluş ve özel kişilere önemle duyurulur.”

Erdoğan Purçlutepe/SİFAD Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

AMACIMIZ;GERZE’Yİ KORUMAK VE TANITMAK
AMACIMIZ;GERZE’Yİ KORUMAK VE TANITMAK

Haber: Ümit Can GÖKÇEN Gerze Dağcılık Doğa ve Gençlik Spor Kulübü Kurucu Başkanı Birol Sazak, kulüp çalışmaları hakkında önemli açıklamalarda

82 YAYINEVİ 62 YAZAR SİNOP’TA
82 YAYINEVİ 62 YAZAR SİNOP’TA

Sinop’ta 3.Kitap günlerinde 82 yayın evi,62 yazar ile Sinop’ta buluştu. 15-22 Eylül tarihleri arasında;Sinop Belediyesinin ev sahipliğinde

GAZETECİ ŞEVKİ YILDIRIM VEFAT  ETTİ
GAZETECİ ŞEVKİ YILDIRIM VEFAT ETTİ

HABER:Hamdi  GÖKÇEN Uzun süredir Samsunda bir Özel hastane yoğun bakım servisinde tedavi gören  gazeteci Şevki Yıldırım(1953) vefat etti. Yaklaşık

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz