SİFAD’DAN YETKİLİLERE ÇAĞRI

Ana Sayfa » Haber » Güncel » SİFAD’DAN YETKİLİLERE ÇAĞRI
Paylaş
Tarih : 24 Ekim 2016 - 21:52

burc2

Haber:Hamdi Gökçen

Sinop Fotoğraf Amatörleri Derneği (SİFAD) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Purçlutepe dernek faaliyetlerini daha etkili hale gelebilmesi için bir dernek binasına ihtiyaç duyduklarını kaydetti.

Başkan Purçlutepe, derneğin Sinop’a katkılarını dile getirerek kendilerine sahip çıkılması gereğini ifade etti.

“Buradan kampanya başlatıyorum” diye söze başlayan Purçlutepe, daha sonra şunları kaydetti:

“Özellikle Sinop’taki kurum ve kuruluşları duyarlılığa davet ediyorum. Sinop Fotoğraf Amatörleri Derneği 1995 yılında kuruldu ve benzerleri arasında Türkiye’deki en eski derneklerden bir tanesi. Sinop ilinin tanıtılmasında çok büyük rol oynadığına inanıyorum. Yaptığımız etkinlikler bunu gösteriyor.

Sinopun tanıtılmasında böylesine katkılar sağlayan Sinop Fotoğraf Amatörleri Derneği çok daha fazlasını hak ediyor. 10 yıldır küçük bir kafede yürüttüğümüz etkinliklerde büyük sıkıntılar çekiyoruz. Derneğimize özel bir mekanın olması en büyük arzumuz.

Şehrimizdeki yetililer binlerce lira para harcayıp fuarlara gidiyorlar. Tanıtımlar yapıyorlar. Bu çabanın binde birini yer tahsisi konusunda derneğimiz için göstermelerini isterdik. Yer konusunda birçok girişimde bulunduk fakat sonuç alamadık.

Sinop, her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan bir merkez. Bir büyüğümüzün, “alın arkadaşlar bu yer sizin, istediğiniz gibi çalışmalarınızı yürütün” demesini isterdik.

Bu zamana kadar tüm kurum ve kuruluşlara çok büyük katkılar sağladık. Tek isteğimiz var onlardan,bize bir yer göstersinler.Sinop’taki tüm kurum, kuruluş ve özel kişilere önemle duyurulur.”

Erdoğan Purçlutepe/SİFAD Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ASİLDER’DEN 11.ETKİNLİK
ASİLDER’DEN 11.ETKİNLİK

Haber:Hamdi GÖKÇEN Ankara’da 2 yıldır çalışmalarını sürdüren Genel Başkanlığını Kenan GÜLLÜ’nün yaptığı ASİLDER(Ankara Sinop

Sonbaharı Doğada Karşıladılar
Sonbaharı Doğada Karşıladılar

Haber:Ümit Can GÖKÇEN Sinop Orman Gençlik ve Spor Kulübü doğa ile buluştu. 15 doğacı bir araya gelerek 15 kilometre yürüdü. Sinop Orman Gençlik

1500 Sporcu Sinop’ta Yarışacak
1500 Sporcu Sinop’ta Yarışacak

Haber-Foto:HAMDİ Gökçen Dünya ve Türkiye’de alanında tanınan 1500 sporcu “Türkiye bilardo şampiyonası finali” için Sinop’ta

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz