GAZETECİLER DAĞDEVİREN İLE

Ana Sayfa » Genel » GAZETECİLER DAĞDEVİREN İLE
Paylaş
Tarih : 12 Ocak 2017 - 22:06

SGC'den

 Haber:Hikmet Kurada

Sinop Gazeteciler Cemiyeti (SGC) Yönetimi, Sinop’a yeni atanan İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i makamında ziyaret ederek, başarı dileğinde bulundu.

Sinop Gazeteciler Cemiyeti (SGC) Başkanı Hikmet Kurada ile Yönetim Kurulu Üyelerinden Erkan Turan, Mustafa Genç, Fatih Yılmaz ve Hamdi Gökcen’den oluşan heyet, Sinop’a yeni atanan İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’e bir nezaket ziyaretinde bulundular.

Karşılıklı fikir alış-verişi ve sıcak sohbet ortamında yapılan ziyarette, SGC Yönetimi Sinop’taki basın çalışmaları ve Sinop’u ilgilendiren genel  konularda açıklamalar yaparak,İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’e  görevinde başarı dilediler.

Şair ruhlu olan ve yayınlanmış 2 şiir kitabı bulunan Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Sinop’a atandıktan sonra  Sinop’tan aldığı ilhamla Sinop için bir de şiir yazdığını belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dağdeviren, Sinop Gazeteciler Cemiyeti (SGC) Yönetimine teşekkür etti.

15 Temmuz’da Erzincan POMEM Müdürlüğü görevinden Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan ve daha sonra yayınlanan Kararname ile de Sinop İl Emniyet Müdürlüğünde görevlendirilen Ercan Dağdeviren’in özgeçmişi şöyle:

ERCAN DAĞDEVİREN KİMDİR?

Ercan Dağdeviren,1969 yılında Kırşehir ili Kaman İlçesi Benzer Köyünde doğdu.İlk ve ortaokulu memleketinde bitirdikten sonra 1983 yılında Polis Koleji’ne girdi.

1987’de Polis Koleji 1991 yılında Polis Akademisinden mezun olduktan sonra Elazığ Fırat Üniversitesinde Yüksek lisansını yaptı. Sırasıyla Ankara, Elazığ, Antalya ve Zonguldak illerinde görev yaptı. 1998-2001 yılları arasında Paris, UNESCO’da bulunan Türk temsilciliğine Güvenlik Ataşesi olarak görev yaptı.

İlk şiir Kitabı olan Düşünce isimli şiir kitabını 2011 yılında yayınladı.

Sinop İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

AMACIMIZ;GERZE’Yİ KORUMAK VE TANITMAK
AMACIMIZ;GERZE’Yİ KORUMAK VE TANITMAK

Haber: Ümit Can GÖKÇEN Gerze Dağcılık Doğa ve Gençlik Spor Kulübü Kurucu Başkanı Birol Sazak, kulüp çalışmaları hakkında önemli açıklamalarda

82 YAYINEVİ 62 YAZAR SİNOP’TA
82 YAYINEVİ 62 YAZAR SİNOP’TA

Sinop’ta 3.Kitap günlerinde 82 yayın evi,62 yazar ile Sinop’ta buluştu. 15-22 Eylül tarihleri arasında;Sinop Belediyesinin ev sahipliğinde

GAZETECİ ŞEVKİ YILDIRIM VEFAT  ETTİ
GAZETECİ ŞEVKİ YILDIRIM VEFAT ETTİ

HABER:Hamdi  GÖKÇEN Uzun süredir Samsunda bir Özel hastane yoğun bakım servisinde tedavi gören  gazeteci Şevki Yıldırım(1953) vefat etti. Yaklaşık

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz