TSM”BAHAR KONSERİ”

Ana Sayfa » Haber » Güncel » TSM”BAHAR KONSERİ”
Paylaş
Tarih : 22 Mayıs 2017 - 21:18

gök

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN

Çalışmalarını uzun zamandır sürdüren TSM korosu Şef:Orhan Yılmaz ve Sunucu Zerrin Köse’nin yapacağı bir konserin,sanatseverler ile buluşacağı açıklandı.

Sinop Belediyesi Konservatuvar Müdürlüğü tarafından TSM “Bahar Konseri” adı ile 23 Mayıs Salı günü(bugün) Saat 20.00 ‘de verilecek konserin 2 de sürpriz konuğu olacak.

86 yaşındaki Selahattin Gökdağ:”Sazlar çalınır Çamlıca’nın bahçelerinde”şarkısını seslendirecek.Öte yandan konsere katılacağını duyuran Sinop’un san’atçı-Şair İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeveren, kendi yazdığı bir şiiri seslendirmek üzere sahnede olacak.

Halk Eğitimi Merkezi Salonunda gerçekleştirilecek konserde birbirinde özel şarkılar solo ve sola olarak seslendirilecek.

Belediye Konservatuvar Derneği Başkanı Tülin GÖR:”musikisever  dost ve arkadaşlarımızı, konserimize bekliyoruz”açıklamasında bulundu.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

AMACIMIZ;GERZE’Yİ KORUMAK VE TANITMAK
AMACIMIZ;GERZE’Yİ KORUMAK VE TANITMAK

Haber: Ümit Can GÖKÇEN Gerze Dağcılık Doğa ve Gençlik Spor Kulübü Kurucu Başkanı Birol Sazak, kulüp çalışmaları hakkında önemli açıklamalarda

82 YAYINEVİ 62 YAZAR SİNOP’TA
82 YAYINEVİ 62 YAZAR SİNOP’TA

Sinop’ta 3.Kitap günlerinde 82 yayın evi,62 yazar ile Sinop’ta buluştu. 15-22 Eylül tarihleri arasında;Sinop Belediyesinin ev sahipliğinde

GAZETECİ ŞEVKİ YILDIRIM VEFAT  ETTİ
GAZETECİ ŞEVKİ YILDIRIM VEFAT ETTİ

HABER:Hamdi  GÖKÇEN Uzun süredir Samsunda bir Özel hastane yoğun bakım servisinde tedavi gören  gazeteci Şevki Yıldırım(1953) vefat etti. Yaklaşık

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz