TSM”BAHAR KONSERİ”

Ana Sayfa » Haber » Güncel » TSM”BAHAR KONSERİ”
Paylaş
Tarih : 22 Mayıs 2017 - 21:18

gök

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN

Çalışmalarını uzun zamandır sürdüren TSM korosu Şef:Orhan Yılmaz ve Sunucu Zerrin Köse’nin yapacağı bir konserin,sanatseverler ile buluşacağı açıklandı.

Sinop Belediyesi Konservatuvar Müdürlüğü tarafından TSM “Bahar Konseri” adı ile 23 Mayıs Salı günü(bugün) Saat 20.00 ‘de verilecek konserin 2 de sürpriz konuğu olacak.

86 yaşındaki Selahattin Gökdağ:”Sazlar çalınır Çamlıca’nın bahçelerinde”şarkısını seslendirecek.Öte yandan konsere katılacağını duyuran Sinop’un san’atçı-Şair İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeveren, kendi yazdığı bir şiiri seslendirmek üzere sahnede olacak.

Halk Eğitimi Merkezi Salonunda gerçekleştirilecek konserde birbirinde özel şarkılar solo ve sola olarak seslendirilecek.

Belediye Konservatuvar Derneği Başkanı Tülin GÖR:”musikisever  dost ve arkadaşlarımızı, konserimize bekliyoruz”açıklamasında bulundu.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sonbaharı Doğada Karşıladılar
Sonbaharı Doğada Karşıladılar

Haber:Ümit Can GÖKÇEN Sinop Orman Gençlik ve Spor Kulübü doğa ile buluştu. 15 doğacı bir araya gelerek 15 kilometre yürüdü. Sinop Orman Gençlik

1500 Sporcu Sinop’ta Yarışacak
1500 Sporcu Sinop’ta Yarışacak

Haber-Foto:HAMDİ Gökçen Dünya ve Türkiye’de alanında tanınan 1500 sporcu “Türkiye bilardo şampiyonası finali” için Sinop’ta

Atatürk Kupası Bilardo Müsabakası
Atatürk Kupası Bilardo Müsabakası

  Haber:Hamdi Gökçen Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Bilardo İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz