Erdoğan:”Sinop’a 10 Katrilyon Yatırım”

Ana Sayfa » Genel » Erdoğan:”Sinop’a 10 Katrilyon Yatırım”
Paylaş
Tarih : 30 Aralık 2017 - 23:42

re2

Cumhurbaşkanı Erdoğan,partisinin 6.olağan kongresine katılmak üzere geldiği Sinop’ta önce Uğur Mumcu Meydanında  daha sonra,Atatürk Spor Salonunda halka hitap etti.Erdoğan,2 mekanda yaptığı konuşmada önemli açıklamada bulunarak, Sinop’a 10-15 yılda toplam 10 katrilyon yatırım yaptıklarını söyledi.

“Büyük coşkuyu görünce bir sizinle tanışayım dedim.Az önce de Kastamonuda idik.Veysel’in dediği gibi “Gidiyoruz gündüz gece”Sinop için bu güne değin harcadığımız 10 katrilyonun üstünde.Manşallah bu güne kadar Sinopta görülmemiş bir katılım ile miting yaptık öyle anlıyorum ki; 2019 Sinopta bir başka yıl olacak.

Ak-Parti mensuplarımız değerli, dava arkadaşlarım sizi hasretle Selamlaıyoruz.Biz Hiç kimsenin önünde eğil medik,sadece Allah’ın huzurunda ruku ve seçdede eğildik.Selçuklunun ve Osmanlı Şehri Türkiye Cumhuriyetinin şehri Sinop.Evliya Çelebi ve Katip Çelebinin,İbni Batutanın güzellikle övdüğü Sinpğ.Seyit bilal Sarı saltuk,Seyit bilallerin Şahri Sinop. Dava adamı TC’nin 54.Başbakanı Prof Dr. Necmettin Erbakan’ın şehri Sinop.Şehitlerin, büyük dava adamlartının şenri Sinop, Sizleri bugün gönülden Selamlaıyorum.

re5

Karadniz’in inciisi Sinop’un tüm ilçelerindeki vatandaşları en kalbi duygularla Selamlıyorum.Sizleri uzun süredir ziyaret edemedik ama hiç bir zaman aklımızdan çıkartmadık.Sizi herzaman sorduk, yapılması gerekenlerle yaptık.Bundan sonra da sormaya devam edeceğiz,yapılması gereken leri yapacağız.SevginCumhurbaşbanım siz ize ahdinize,desteğinize,yaptıklarınıza hayranız.Siz hiçbir zaman bu kardeşinizden desteğinizi eksik etmediniz.Biz de size destek vermek için gece gündüz çalışıyoruz.Bir halk dostu”Aşk ile çalışan yorulmaz”Baıları diyor ki”Sayın yorulmaz mısınız?Aşk ile çalışan yorulmaz.O nedenle ne diyoruz 2053,diyoruz 2071diyoruz.Sinop’a son 10-15 yılda10 Katrilyon yatırımlar yaptık.Bugün 9 fakültesi ,6 meslek yüksek okulu ve 11 bin öğrenci kapasitesiyle Sinop’u çevresinin çekim alanı yaptık. “

re1

Cumhurbaşkanı  ve Ak-Parti  Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Konuşmasının  ardından İl Başkanı Ali Çöpcü, günün anısına Sinop’un simgesi bir tekneyi Erdoğan’a hediye etti.

Sinop Ak Parti İl Başkanlığı 6.olağan kongresine tek listeyle katılan Ali Çöpçü,644 delegenin 397 oyun kullandığı seçimde, 389 oy alarak yeniden İl Başkanı oldu.

Buna göre;Ali Çöpçü başkanlığında yeni yönetim belirlendi:Ersin Yaman,Atilla Uzun,Mete Bal,Bekir Kaya,Tufan Korkut,Cevdet Şeker,Mustafa Ercan,Ümit Yazıcı,Cüneyt Özcan,Mustafa Öztürk,Sefa Mete,Refik Göksu,Şevket Kaya,Osman Demirtaş ,Namık Ünlü,Mustafa Urhan,Ali Konukçu,Mustafa Demirel,Engin Balcı,Sibel Özcan,Elmas Aksakal Çulha, Yasemin Akbaş,Pelin Özdoğru,İlkin Mangır,Nilgün Şahin,Özcan Korkmaz,Elif Tarı,Erhan Taban,Ahmet Soysal yeni yönetime giren isimler oldu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Başkan Ergül’den 10 Ocak Mesajı
Başkan Ergül’den 10 Ocak Mesajı

  Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir   yayınladı. ERGÜL mesajında şunları kaydetti:‘’

VALİ İPEK’TEN 10 OCAK MESAJI
VALİ İPEK’TEN 10 OCAK MESAJI

    Sinop Valisi Hasan İpek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Vali İPEK mesajında şunları ifade etti: “Haberleri

1974 Affında Sinoplu Eli
1974 Affında Sinoplu Eli

    Haber:Hamdi Gökçen MSP ve CHP koalisyon hükumetinin müşterek kabul ettiği 1974 affını hazırlayan ekibe bir Sinoplunun başkanlık

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz