SİNOP HALK EĞİTİMİ THM KONSERİ SUNDU

Ana Sayfa » Genel » SİNOP HALK EĞİTİMİ THM KONSERİ SUNDU
Paylaş
Tarih : 25 Haziran 2013 - 0:56

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Haber-Foto: Hamdi Gökçen

Sinop Merkez Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü tarafından bu akşam Kendi Salonunda bir THM Konseri verildi.

Konserin bir de özel konuğu  vardı. Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Doç. Dr Mustafa Kemal Biçerli misafirler arasında eşiyle birlikte yerini aldı.

TC Sinop Valiliği-Merkez Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğünün 2012-2013 Öğretim yılı yıl sonu etkinlikleri kapsamında verilen Konserin ev sahipliğini Kurum Müdürü Ayşe Keskin yaptığı  programın konukları:İl Valisi Yavuz Selim Köşger,İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Doç. Dr Mustafa Kemal Biçerli, İl Emniyet Müdürü Şeref Aytekin ve AK-Parti Merkez ilçe Başkanı Ahmet Soysal ile musiki  severler oldu.

Şef Rüstem Kayanın yönettiği konserin sunucuları Eşref Sönmez ve Hatice Kantarcıoğlu olurken; yurdun çeşitli yöresinden birbirinden özel  Türkülerin sunulduğu konserde;21 eser  24 ses sanatçısı tarafından seslendirirken,10 sazın eşlik ettiği konser ” tin tin tinimini hanım”  adlı Sinop türküsüyle  adeta milli marş gibi coşkuyla seslendirilerek program tamamlandı.

Gecenin anısına Sinop Valisi Yavuz Selim Köşker tarafından, Koro adına Şef Rüstem Kaya’ya bir buket çiçek takdim edildi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.
Sinoplu Antrenörün Takımı Dünya 2.

HABER:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un ilk Türk eczacısı Macit Tekinalp ile Kuyumcu Faik Ünaldı’nın torunu,Özcan ve Şermin Tekinalp’in oğlu

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun
Kurban Bayramımız Kutlu Olsun

      Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan AYHAN kısa mesajı”KURBAN

SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ
SİNOP’UN SEVİLEN KALECİSİYDİ

Haber-Foto:Hamdi GÖKÇEN Sinop’un sevilen kalecisi Necdet Karaman, dün geçirdiği ani rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetti. Necdet Karaman,gençlik

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz