3-4 BELEDİYE NEDEN OLMASIN

Ana Sayfa » Haber » Güncel » 3-4 BELEDİYE NEDEN OLMASIN
Paylaş
Tarih : 29 Eylül 2018 - 10:45

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Haber-Foto:Hamdi Gökçen

Aylık olağan toplantısını gerçekleştiren MHP İl başkanlığı toplantısında konuşan İl Başkanı Fahri Ulusoy:”3-4 Belediyeyi neden almayalım”? dedi.

Bunu gerçekleştirebilecek güçte olduklarını vurgulayan Başkan Ulusoy,bunun için çalışmalarını düzenli bir şekilde ve kararlılıkla sürdüreceklerini ifade etti. “Önümüzdeki çalışmalarımızı yeni takviye yaparak çalışan,kendisini evvelce tanıdığımız,güvendiğimiz dava arkadaşlarımızı aramıza alarak sürdüreceğiz. Çalışmayan ve toplantılara katılmayanlarla yol alamayız”diyen Başkan Ulusoy,bundan sonra  bundan evveli gibi olmayacak, daha kararlı ve hedef odaklı çalışacaklarını kaydetti.

mhp

MHP Sinop İl başkanlığında Merkez İlçe ve diğer İlçe Başkanları ile yönetim kurulu üyeleri, Ülkü Ocakları Başkan ve mensuplarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda önemli konular masaya yatırıldı.Katılımcılar tek tek görüş ve beyanlarını dile getirildi.Olası seçim süreci hakkında görüş ve öneriler  ortaya atıldı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde MHP genel Merkezinin çalışmalarına katılan Merkez İlçe Başkanı Hasan Demir ve Kadın Kolları Başkanı Cemile Tekin,Ankara izlenimleri ve çalışmalarda genel merkezin talimatları hakkında genel bilgi verdiler.